Lõõtsa 2b – RE Kinnisvara

Property Intro

Lõõtsa 2b

Lõõtsa 2b, Tallinn, Eesti

Lõõtsa 2b

Büroopind Ülemiste Citys.

2 493.13 €

12.50 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 199.45
Asula Tallinn
Linnaosa Lasnamäe
Maja nr 2b
Korrus 5
Tüüp Büroo
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2008
Katastri nr. 78403:315:0034
Hind 2493.13

Anda üürile möbleeritud büroopind Ülemiste Citys Puusepa, Lõõtsa 2B 5.korrusel.
Büroopind on ruumiplaneeringult järgmine: vastuvõtuala, 2 koosolekuruumi, panipaik/serveriruum, köök, avatud bürooala ja 2 väiksemat kabinetti.

Ülemiste City asub transpordiühenduste tuiksoonel. Ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel tulevane Rail Balticu terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saad keerata otse kvartalist väljudes. Siia saab igast linnajaost mugavalt trammi või bussiga, säästes nii linnaruumi ja loodust.

Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B. Suurtest klaaspindadest ehitatud kaksiktornid on valgusküllased ja avarad, mille ülemistelt korrustelt avaneb suurepärane vaade. Kahe hoone vahel asub sisehoov, mis tagab mõnusa ülemineku. Puusepa B majale on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

Tegemist on terve korrusega, kust avanevad suurepärased vaated Tallinna linna (põhja suunas) ja Ülemiste City linnaku (lõuna suunas). Kontoripinnal erinevas suuruses kabinetid, koosolekuruumid, tualetid, köök ja avatud bürooalad.

Büroopind on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega – turva-, side-, kliima- ja ventilatsioonisüsteemidega. Tööpäevadel tervitab torni avaras esindusfuajees vastuvõtuassistent. Hoonetesse on sissepääs tagatud 24/7.

Ülemiste City autoparklad mahutavad kokku üle 3300 sõiduauto. Parkimine on lahendatud parkimismajades ja üürihinnale lisandub parkimistasu 50 EUR kuus ühe parkimiskoha kohta (lisandub käibemaks). Külalistele on parkimine parkimiskellaga väliparklates esimesed 2h tasuta ja parkimismajades 1h tasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks!

Pakkumine on vahendustasuta!

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Loe Ülemiste City ärilinnaku kohta lähemalt siit: re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/ulemiste-city/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuline parkimine, maja ees