ÜLEMISTE CITY - RE Kinnisvara

Property Intro

ÜLEMISTE CITY

Ülemiste City, Keevise, Tallinn, Estonia

ÜLEMISTE CITY

Ülemiste City, Keevise, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Ülemiste City pakkumisi siit.

Tallinna Lennujaama ja Ülemiste keskuse naabruses asuv Ülemiste City. Bürood saab oma äranägemise järgi ehitada, alates 15 m² kuni 900 m².

Ülemiste City asub Tallinna Kesklinnast 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel, Ülemiste ristmiku vahetuse läheduses, 100 meetri kaugusel Tallinna Lennujaamast ning 100 meetri kaugusel Ülemiste raudteejaamast. Läheduses asub Ülemiste keskus ja Tartu mnt magistraal. Peale büroopindade pakub Ülemiste City ka väga palju lisahüvesid.

Technopolis Ülemiste äriteenuste hulka kuulub: seminariruumide rent, video- ja telefonikonverentsid, paljundamine ja printimine, koristusteenus, välireklaam, kolimisteenused, sisekujundus, pesumaja ja keemiline puhastus, vastuvõtulauateenused. Lähiajal on lisandumas veel sekretäriteenus ja kõnekeskuse teenus.

Samuti on võimalik osaleda Technopolis Business Breakfasti üritusel ning kasutada ka teisi linnaku hüvesid – Ülemiste City bussi, lasteaeda Kalli-kalli, Rattamaja ja Ülemiste City parki. Läbi Technopolis Ülemiste arendusteenuste vahendame kasvuettevõtetele kapitali kaasamist.

Büroopinnad on varustatud kõikide kaasaegsete kommunikatsioonidega.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!