RE Kinnisvara AS on tegutsenud 1995. aastast. Oleme pika ajalooga ettevõte, Eesti kinnisvaraettevõtete seas üks vanimaid. Kaalutletud otsused, nutikad töötajad ning motiveeritud juhid on RE Kinnisvarast loonud usaldusväärse, hinnatud teenust pakkuva ettevõtte.

Meie esimene eesmärk ei ole suurus, vaid kvaliteet – kvaliteetne teenus ja klientide rahulolu nii vara vahendamisel kui klientidega suhtlemisel. Tulemuse eeldus on õige lähtekoht, läbimõeldud suund ja täpne siht. Tahame olla parimad.

Meie tugevuseks on elukondliku kinnisvara kõrval ärikinnisvara, kus RE on tunnustatud ja usaldusväärne partner paljudele ettevõtetele. Iga ettevõte on oma töötajate ning juhtide hingelaadiga. Me tahame suhelda kliendiga silmast silma, et mõista üksteist võimalikult hästi. Olla kohal alati seal, kus meid vajatakse.

RE Kinnisvara konsultandid ja omanikud on harmooniline meeskond: oleme pühendunud ning anname endast parima. Ettevõtte käekäiku suunab aktiivselt juhtivpartner Monica Meldo, kellel on kinnisvara valdkonnas kogemusi üle 25 aasta. Monica teab, kuidas panna detailid omavahel kokku kõlama – nii ettevõtte sees kui suhtes klientidega.

25 asjatundjat

Lisaks ratsionaalsetele väärtustele hindame emotsionaalseid väärtuseid, mis otsustavad sageli rohkem kui ratsionaalsed. RE Kinnisvara 25 spetsialisti teavad, miks, millal ja mida teha ning jagavad oma teadmisi hea meelega.

RE Kinnisvara käib ajaga kaasas. Unikaalsed IT-lahendused ning uuendusmeelne lähenemine tööprotsessile muudab lihtsamaks nii meie endi töö kui suhtlemise kliendiga. Me tahame elada tarkade lahenduste maailmas nagu meie kliendidki.

RE Kinnisvara tööprotsess on elektrooniliselt reaalajas jälgitav, mis teeb võimalikuks kiire lahenduste leidmise. Meie tugevuseks on analüüs ja pidev kinnisvaraturu monitooring.

Teenused

RE Kinnisvara on täisteenust pakkuv kinnisvarabüroo.

Me pakume kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid suuremahulistest arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni.

Meil on kogemusi kõigis tegevussuundades, milleks on:

  • äri- ja elukondlike arendusprojektide müügikorraldus;
  • kinnisvaraturu ja -projektide analüüs ja konsultatsioon;
  • äri- ja elamispindade maaklerteenus;
  • kinnisvara hindamine laenu tagatiseks, sh kohtutele, finantsaruandluseks jne.

RE Kinnisvara teeb koostööd kõigi Eesti pankade ja finantsasutustega.