RE Kinnisvara ASi maaklerid on asjatundlikud ning arvestavad iga kliendi soovide ja vajadustega.
Vahendusteenuse kõrval pakume klientidele asjatundlikku nõustamist. Mistahes kinnisvara puudutava tehingu puhul tuleb otsust hoolikalt kaaluda, sest see otsus tehakse reeglina väga pikaks ajaks ning vale otsus võib tähenda suurt majanduslikku kahju nii ostu kui ka müügi puhul.

Ei ole õiget ja vale kinnisvara. On õiged ja valed ootused ning sellest tulev õige ja vale hind. RE Kinnisvara on täpne, konkreetne ning usaldusväärne – oskame tasakaalustada Teie ootused ja lootused.

Kinnisvara müümisel kasutab RE Kinnisvara lisaks üldlevinud müügikanalitele ka teistsuguseid võimalusi – näiteks silmatorkavat ja spetsiaalselt Teie objektile kujundatud bännerit erinevates online müügikeskkondades, hollandi-tüüpi oksjonit jpm.

On kinnisvara, millele on õiglase hinnaga palju ostjaid. Kuid on ka sellist kinnisvara, millele on hinnast sõltumata vaid mõni, vahel üksainus ostja. Ta tuleb lihtsalt üles leida. See ongi meie töö.

Kõige enam määrabki kinnisvara iseloom selle, milliseid samme soovitame kliendil ette võtta, et tehing soovitud tingimustel õnnestuks – objektile õiget tähelepanu pöörates lüheneb tehinguni jõudmise aeg oluliselt.

Tahame teenindada võimalikult parimal moel kõiki meie poole pöördunud kliente, ka neid, kes on alles otsingufaasis ja võib-olla ei teagi veel päris täpselt, mida nad konkreetselt otsivad. Kõik inimesed ei leia endale kõige sobivamat kodu koheselt, seetõttu soovitame kinnisvara ostuga seotud tegevust vaadelda kui pikemat protsessi – oma päris kodu otsimise teekonda, millel on kindel sihtpunkt.

Küsi lisa!

Elamispindade ostu-müügi vahendamine

Kirjeldus Hind
Objekt Vahendustasu
Korterid Tallinnas  3-5% tehinguväärtusest
 Korterid väljaspool Tallinna kokkuleppel
 Maad ja majad Tallinnas  5% tehinguväärtusest
 Maad ja majad väljaspool Tallinna  kokkuleppel
 Konsultatsioon  kokkuleppel