Tööpakkumised

 

RE Kinnisvara AS on tegutsenud Eesti kinnisvaraturul alates 1995.aastast. Pakume oma klientidele maakler- ja hindamisteenuseid, arendusprojektide äriplaanide koostamist ja projektide läbiviimist ning  kinnisvara-investeeringute nõustamist. Meie suurimaks tugevuseks ja konkurentsieeliseks on aja jooksul kogutud teadmised ja edasiviivaks jõuks positiivsed ning teotahtelised inimesed. Pakutavaks ametikohaks on

TÄISKOHAGA KINNISVARA KONSULTANT

Mis eristab RE Kinnisvara teistest kinnisvarabüroodest?

Väärtustame kvaliteeti rohkem kui kvantiteeti. Ainult parim on piisavalt hea. Usume, et üle 20 aastase kogemusega ettevõte saab klientide võitmiseks pakkuda ka muud väärtust kui kõige odavamat hinda. Meie eesmärgiks ei ole olla kõige suurem vaid kõige parem.

RE Kinnisvara avas 2020 kevadel uue kontori Telliskivi kvartali uusimas majas aadressil Telliskivi 60/2 I-hoones. Tegemist on Telliskivi kvartali A klassi büroohoonega, milles RE Kinnisvara ruumid asuvad viimasel, 6. korrusel.
Kontori sisekujunduses olid meile abiks Kamp Arhitektid ja OCCO. Ruumid on piirkonnale omaselt kõrgete lagedega, unikaalsete vaatega vanalinnale, Telliskivi kvartalile ja merele. Ei puudu ka terass ja kontori puhkeala. Igal töötajal on loomulikult oma isiklik laud koos ergonoomilise tooli ja vähemalt kahe monitoriga. Eraldi tähelepanu on pööratud maksimaalsele haljastusele ja naturaalsete materjalide kasutamisele.

Uue asukoha valikul seadsime eesmägiks vältida tavapäraseid ja ettarvatavaid valikuid ning leida asukoht, mis oleks eristuv ja pikaajalise arenguperspektiiviga. Soovisime, et tegemist ei oleks tavapärase anonüümse kontoriga, vaid et ka seda ümbritsev keskkond oleks inspireeriv ja vaheldusrikas inimeste jaoks, kes seal igapäevaselt töötavad.

Tipptasemel kaasaegsele bürood täiendab unikaalne asukoht ja ümbritsev keskkond. Erinevalt tavapärasest klaas-betoon hoonetega city-tüüpi töökeskkonnast pakub Telliskivi kvartal head tasakaalu muude tegevustega väljaspool tööaega – palju võimalusi einestamiseks, värvikas valik eri valdkonna ettevõtteid, loome- ja kultuurisündmused jne.

Miks valida RE Kinnisvara AS?

Meie eesmärgiks on luua ja arendada keskkonda, kus spetsialistid – nagu Sina – saavad keskenduda oma tööle, mitte ei pea aega kulutama olme- ja tehniliste küsimuste lahendamisele. Sinu jaoks tähendab see:

  • väljaõpe ja erinevad koolitused ning kursused vastavalt personaalsele arengukavale. Kõige tähtsam on isikuomadused ja suhtumine, kõik muu on õpitav.
  • mahukas olemasolev kliendibaas – üle 1000 leadi ootab, et neile sobiv tehingu vastaspool leida. Ettevõte panustab omalt poolt leadide tekitamise ja nende eelanalüüsi osas, ettevõtte poolt on ettevalmistatud paketid eristuva väärtuse pakkumiseks klientidele
  • tööd toetab ainulaadne ja innovatiivne spetsiaalselt RE Kinnisvarale loodud kinnisvaraobjektide analüüsi ja kliendihalduse rakendus. Võimalus kasutada unikaalseid turunduskanaleid: otseturundus, portaalide bannerid, interneti otsingusüsteemid ja sotsiaalmeedia
  • ettevõtte poolt on tagatud kõik tööks vajalik – väljaõpe, toetav personal: kliendihaldur, turundus, sekretär, IT, infosüsteemid ja andmebaasid
  • tasuta hommikusöök ja puuviljad, üritused, suvepäevad, ühine tähtpäevade tähistamine, turniirid jne.
  • võimalus kasutada ettevõtte autot

Pakume põhipalka, et ei peaks muretsema oma igapäevaste vajaduste pärast. Aga peamine maasikas on siiski tulemustasu mis sõltub otseselt sinu panusest. Niipalju kui panustad, niipalju ka teenid.

Oled oodatud liituma meie professionaalide tiimiga!

Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga monica.meldo@RE.ee