Lucky 4 Ärikvartal - Laki 4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Lucky 4 Ärikvartal – Laki 4

Laki 4, Tallinn, Estonia

Lucky 4 Ärikvartal – Laki 4

Laki 4, Tallinn, Estonia

Boksid suurusega 185-370 m².

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Laki 4 pakkumisi siit

Laki 4 asub Lucky 4 ärikvartali arendusalal, kuhu on planeeritud 4 ärihoonet brutopindalaga ligi 22 000 m². Äripinnad on eelkõige sobilikud kesk- ja väikeettevõtetele, kes soovivad kõrgete lagedega müügi- ja/või laopinda koos bürooruumidega või eraldiseisvat büroopinda. Mitmeotstarbelised boksid on suurusvahemikus 185-370 m² ning eraldiseisvad büroopinnad suurusvahemikus 30-75 m², lisaks on võimalik üüripindu liita.

Lucky 4 ärikvartal asub Lääne-Tallinnas, Haabersti ja Kristiine linnaosade piirimail. Lähedusse jäävad Mustamäe ja Kristiine keskus ning Tähetorni Tehnopark. Selles välja kujunenud sotsiaalse ja tehnilise infrastruktuuriga piirkonnas on uutele äripindadele tagatud hea ligipääsetavus nii ühistranspordi kui autoga. Tänu suurte magistraalide ja kesklinna lähedusele on Laki tänava ümbrus arenenud väikese ja keskmise suurusega ettevõtete tõmbepunktiks. Keskkonda muudavad pidevalt atraktiivsemaks aina kerkivad ärihooned ja elamurajoonid. Tagatud on logistiliselt mugavad ühendused Ülemiste, kesklinna ja Paldiski suunaga.

Hoone üürnikele on tasuta personaalsed parkimiskohad.

Tegemist on energiasäästliku majaga. Boksipõhiselt reguleeritav keskküte ja soojustagastusega ventilatsioon kombineerituna tagavad madalad kütte- ja jahutuse kulud, mis kajastuvad kõrvalkuludes.
Hoonel on kõrge resolutsiooniga turvakaamerad hoone perimeetril, programmeeritav ligipääsusüsteem, boksipõhine valve, valgustatud välireklaami võimalus ning soovi korral saab lisaks nutika äripinna lahenduse, mis võimaldab distantsilt, telefoni teel, juhtida tõstanduksi ja valvesüsteemi.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!