Lucky 4 Ärikvartal - Laki 4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Lucky 4 Ärikvartal – Laki 4

Laki 4, Tallinn, Estonia

Lucky 4 Ärikvartal – Laki 4

Laki 4, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Laki 4 pakkumisi siit

Laki 4 ärihoone asub prestiižikas Lucky 4 ärikvartalis ning pakub multifunktsionaalseid äripindu erinevate vajadustega ettevõtetele. 

Neljast hoonest koosnevas ärikompleksis on ligi 22 000 m² brutopinda, mida saab jaotada vastavalt teie ettevõtte soove ja vajadusi järgides ning sobivad nii väikestele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele. Hoones on kõrgete lagedega müügi- ja/või laopinnad koos integreeritud bürooruumidega, samuti ka eraldiseisvad büroopinnad. Mitmeotstarbelised boksid varieeruvad 185–370 m² suuruses ning eraldiseisvad büroopinnad 30–75 m² vahemikus. Lisaks sellele on võimalus üüripindu vastavalt vajadusele liita.

Laki 4 asub Haabersti, Mustamäe ja Kristiine keskuste ning Tähetorni Tehnopargi vahetus naabruses. Kvartalil on logistiliselt mugavad ühendused Ülemiste, kesklinna ja Paldiski suunal. Kvartalisse on mugav ligipääs nii ühistranspordi kui ka autoga ning tasuta parkimiskohad üürnikele.

Laki 4 ärihoone on loodud energiasäästlikkust silmas pidades. Boksipõhiselt reguleeritav keskküte ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteem tagavad madalad kütte- ja jahutuskulud. Lisaks sellele on hoone ümber kõrge resolutsiooniga turvakaamerad, programmeeritav ligipääsusüsteem ja boksipõhine valve, tagades Sinu äri turvalisuse. Võimalik on hoone fassaadile paigaldada ka välireklaam ning soovi korral saab lisada nutika äripinna lahenduse, mis võimaldab distantsilt juhtida tõstanduksi ja valvesüsteemi.

Laki 4 ärihoone on Sinu ärile suurepärane, kui vajad:

  • Mitmekesist äripinda erinevate võimalustega
  • Kiiret ühendust Kesklinna, Mustamäe, Kristiine ja Haaberstiga
  • Tasuta parkimist töötajatele
  • Madalaid kõrvalkulusid 
  • Suurepärast töökeskkonda töötajatele ja esinduslikku muljet klientidele

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!