Tähesaju Kaksikud - Tähesaju tee 9 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9

Tähesaju tee 9, Tallinn, Eesti

Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9

Tähesaju tee 9, Tallinn, Eesti

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9 äriruumide pakkumisi siit

Too oma esinduskauplus või äriruumid madalate kõrvalkuludega multifunktsionaalsesse ärihoonesse.

Tähesaju tee 9 on 2022. aastal valminud teine etapp kahekorruselistest multifunktsionaalsetest ärihoonetest, kus esimesel korrusel asuvad ettevõtted, kel on oluline ühendada omavahel lao- ja kaubanduspinnad. Teisel korrusel paiknevad kontorid ja spordisaal. Hoone eesmine fassaad on mõeldud restoranidele. Kombinatsioon multifunktsionaalsetest teenustest ühes kohas loob suurepärase baasi laiale klientuurile hoones.

Kaubandus- ja kontoripindade funktsionaalsust toetavad samas hoones asuvad erineva suurusega laopinnad, mida on võimalik omavahel ühendada. See võimaldab märgatavat kokkuhoidu logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt. Hoone tagaküljel tänavatasapinnal asuvad laadimisuksed lihtsustavad oluliselt kauba väljastamist ja vastuvõtmist.

Tähesaju Kaksikud asuvad Lasnamäel, Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel, kus ligi 112 000 potentsiaalset klienti liiklevad igapäevaselt. Keskus jääb ka Pirita ja Merivälja piirkonna, Viimsi valla, Maardu, Kallavere ja Muuga teenindusraadiusesse. Ümbruskonda on juba koondunud mitmeid tugevaid kaubamärke: Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota, Hortes ja teised tuntud kauplused.

Tähesaju tee 9 esimesel korrusel on saadaval äripinnad, mille suurus jääb vahemikku 109,7 m² kuni 371,9 m². Iga üüritava pinna juurde kuuluvad eraldi WC ja duširuum ning nõupidamis- või kabinetiruum. Erinevalt tavapärasest uksekaardist on võimalik kasutada virtuaalset kaarti nutitelefoni kaudu, mis muudab ligipääsu lihtsamaks ja kaasaegsemaks. Turvalisuse tagamiseks on paigaldatud kaamerad ja kommunaalkulude jälgimine on samuti võimalik otse telefonist. Vesi ja kanalisatsioon on arvestatud rendipinna põhiselt, tagades õiglase ja läbipaistva kulude jagunemise. Kontoripindadele on ehitatud autonoomne sundventilatsioonisüsteem soojustagastusega ja jahutusvõimalus, et luua mugav töökeskkond aastaringselt. Elektritarbimine on individuaalselt mõõdetav, kuna igal üürnikul on oma ruumis paiknev peakilp, mis võimaldab täpset ja isikupärast energiakasutuse jälgimist.

Miks valida äripind Tähesaju Kaksikutes?

  • Multifunktsionaalsus: ühenda lao- ja kaubanduspinnad!
  • Suurepärane asukoht 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast
  • Mugavad ja kaasaegsed tehno- ja turvalahendused
  • Energiatõhusus ja mugav töökeskkond
  • Madalad kõrvalkulud

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!