Tähesaju Kaksikud - Tähesaju tee 9 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9

Tähesaju tee 9, Tallinn, Eesti

Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9

Tähesaju tee 9, Tallinn, Eesti

Üürile anda äripinnad!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Tähesaju Kaksikud – Tähesaju tee 9 äriruumide pakkumisi siit

Too oma esinduskauplus või äriruumid madalate kõrvalkuludega multifunktsionaalsesse ärihoonesse.

Tähesaju kaksikute teine etapp valmis 2022. suvel.

Tähesaju tee 9 on teine etapp kahekorruselistest multifunktsionaalsetest ärihoonetest, kus esimesel korrusel asuvad ettevõtted, kel on oluline ühendada omavahel lao- ja kaubanduspinnad. Teisel korrusel kontorid ja spordisaal. Hoone eesots on mõeldud restoranidele. Kõik see loob baasi laiale klientuurile hoones.

Kaubandus- ja kontoripindade funktsionaalsust toetavad samas hoones asuvad erineva suurusega laopinnad – kontseptsioon võimaldab ühendada omavahel lao-, kaubandus- ja kontoripinnad. See omakorda lihtsustab tööd ja vähendab kõrvalkulusid märgatavalt. Hoone tagaküljel tänavatasapinnal asuvad laadimisuksed on mõeldud kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks.

Tähesaju Kaksikud asub Lasnamäel, Tallinna kesklinnast vaid 7 minutilise autosõidu kaugusel, kus ligi 112 000 potentsiaalset klienti ei pea tulekuks kaugele sõitma. Keskus jääb lisaks Pirita ja Merivälja piirkonna, Viimsi valla, Maardu, Kallavere ja Muuga teenindus raadiusesse. Ümbruskonda on juba koondunud mitmeid tugevaid kaubamärke: Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota, Hortes ja teised tuntud kauplused.

Tähesaju tee 9 esimesel korrusel on äripinnad suurusvahemikus 109,7 m² kuni 371,9 m². Igal pinnal asub enda san ruum koos wc ja duširuumiga, lisaks üks nõupidamiste- või kabinetiruum. Mobiilsed lahendused: tavalise uksekaardi asemel saab teha virtuaalse kaardi nutitelefonile. Kaamerad ja kommunaalkulud on jälgitavad telefonist. Vesi ja kanalisatsioon rendipinna põhiselt. Kontoripindadele ehitatakse autonoomne soojustagastusega sundventilatsiooni süsteem ning jahutus. Elektritarbimine individuaalselt mõõdetav – igal rentnikul on enda ruumis peakilp.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!