Peetrisse kerkib mitmeotstarbeline lao- ja tootmishoone

2022. aasta juuniks rajab ärikinnisvarafirma Colonna Tallinna külje alla Peetrisse mitmeotstarbelise ärihoone, kus ühendatakse lao- ja tootmispinnad. Uue hoone ehitamiseks on sõlmitud leping Mapri Ehitus OÜ-ga.

Aadressile Reti tee 6 rajatavasse A-energiaklassiga äri- ja laohoonesse on planeeritud kuni kakskümmend multifunktsionaalset äripinda, mis mahutavad lisaks laoruumidele, müügisaalidele ja kontoritele ka väiketootmiseks ja töökojaks sobivaid ruume. Üüripindade hinnad algavad 6,5 eurost ruutmeetri kohta.

Colonna maakleri Martin Sillandi sõnul on nõudlus sarnaste stock-office tüüpi hoonete järele turul üha kasvanud, kuna nii lao- kui äripindasid ühendav ruumifunktsionaalsus sobib ideaalselt logistika-, tootmis- või muuks sarnaseks äritegevuseks: „Pealinna piirist nelja kilomeetri kaugusele, Tallinn-Tartu maantee äärde kerkiv hoone on ideaalses asukohas ettevõttele, mis hindab häid transpordiühendusi, lihtsat ligipääsetavust, madalaid kasutamiskulusid ja häid parkimisvõimalusi. Piirkond on jõudsalt kasvamas ja arenemas, mistõttu võiks Reti laod ka sealsele elanikule olla hea võimalus asutada või tuua oma ettevõtlus kodukanti, pakkuda tööd kohalikele inimestele.“

Reti ladude bokside suurused jäävad vahemikku 80 – 260 ruutmeetrit, kuid bokse on võimalik omavahel liita. 11. oktoobril sõlmis Colonna ehituslepingu Mapri Ehitus OÜ-ga, lepingu kohaselt valmib Reti tee uus äri- ja laohoone 2022. aasta mai lõpuks. Väliste partneritena on projekti kaasatud ka RE Kinnisvara spetsialistid. Rohkem infot projekti kodulehelt.

Allikas: Ärileht Peetrisse kerkib mitmeotstarbeline lao-ja-tootmishoone