Domino Kodud nüüd müügis!

RE Kinnisvarale on tulnud müüki uusarendus, mis kannab nime Domino Kodud.

Domino Kodud on uued trendikad eluhooned kesklinnas Kitseküla asumis. Kodud asuvad Kiisa tänaval tupiktänava lõpus. Läheduses on kõik vajalik ning sobib elukohaks kõigile, kes hindavad kesklinna hüvesid ning naudivad seejuures vaikse kõrvaltänava võlusid.

Majakompleks asub hea infrastruktuuriga asukohas, mis võimaldab mugavat liikumist kesklinna ja teistesse sihtkohtadesse – kasvõi otse Pärnu randa mööda Pärnu maanteed. Läheduses on trammi-, bussi- ja rongipeatused, mis muudab liiklemise kiireks ja sujuvaks ka neile, kes naudivad autovaba elu! 

Müügil on 2-4-toalised linnakorterid suuruses 34-135 m2. Igal korteril on klaasitud rõdu ning maja juurde kuulub ka kauni haljastusega hoov koos mänguväljaku ja välijõusaaliga. Iga korteri planeering on põhjalikult läbi mõeldud ning kodule lisab turvalisust videovalve. Maja all on soe parkla nii autodele kui ka jalgratastele ning autokoha ega panipaiga ost ei ole kohustuslik.

Kodude siseviimistlus on lahendatud helgete toonidega ning kvaliteetsete materjalidega. Lisaks on korterid varustatud vesipõrandaküttega ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteemiga, mis aitavad tagada B-energiaklassi.

Siseviimistlustööd on lõppjärgus ja Domino Kodud valmivad kahes etapis talv 2024 – kevad 2024. Rohkem infot, hinnad ja kodude üksikasjad on saadaval kodulehel. Võtke meiega ühendust, et saada täpsemat infot Domino Kodude kohta.

Vaata lähemalt: https://dominokodud.ee/