Algas Kakumäekodu II etapi arendus

Kakumäekodude elurajooni I etapp on osutunud koduotsijate seas äärmiselt populaarseks, mispärast alustati juba märtsis II etapi arendusega. Põlde tn 14 arenduses on saadaval veel viimased vabad korterid, kuhu värsked koduomanikud saavad sisse kolida hilissügisel. Kel aega ja kannatust rohkem, saavad pilgu peale heita Vähi 6 etapile, kus alates eelmisest nädalast on võimalik välja valida uus kodu 24 korteri seast. Hinnanguliselt valmib Vähi 6 etapp 2022. aasta kevadel.
Kakumäekodud asuvad hinnatud elurajoonis Haaberstis, Kakumäe asumis.  Rahulik äärelinnaelu, ranna lähedus ja väljakujunenud taristu – need on peamised põhjused, miks Kakumäekodu arendust hinnatakse ning korterid nagu soojad saiad ära ostetakse.

Vähi tn 6 ja Põlde tn 14 projekti autorid on arhitektid Aigar Roht ja Priit Elijas arhitektuuribüroost AB Korrus. Majadele on iseloomulik moodne arhitektuurijoon, suured valged raamid majade fassaadil, praktilised korteriplaneeringud, elektrit tootvad päikesepaneelid ja maaküte. Arvutuslik energiamärgis vastab klassile A. Vähi tn 6 ja Põlde tn 14 majad ehitab ehitusettevõte Ehitus5ECO.

Tutvu Kakumäekodude projektiga SIIN või võta ühendust meie maakleritega.