Hoiu 14 – RE Kinnisvara

Property Intro

Hoiu 14

Hoiu 14, Laagri, Harju maakond, Eesti

Hoiu 14

Lao- või tootmispinnad Laagris – www.laagrilaod.ee

1 606.80 €

3.90 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 412.00
Linn/vald Saue vald
Asula Laagri
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 14
Korrus 1
Tüüp Ladu, Tootmine, Teenindus, Ladu/Tootmine
Hind 1606.80

Üürile anda lao- ja/või tootmispind suurusega 412 m². Pind asub Tallinna ringtee ääres Laagri alevikus Saue vallas Harjumaal aadressil Hoiu tänav 14.

Lao/tootmisruumi kõrgus on ca 5 m. Ruumi laius on ca 12 m ja pikkus ca 34 m. Vooluvõimsust on pakkuda kuni 32 A. Laadimine on läbi maaga tasapinnas oleva tõstukse, mille kõrgus on 4,2 m ja laius 3,5 m. Ruumi plaan on leitav piltide galeriist ja sellel on antud ruum tähistatud kollase värvusega. Tegu on 1400 m² suuruse ruumi jagamisega - ruumi hakatakse jagama peale üürilepingu sõlmimist.

Ruumides on gaasiküte. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami. Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs. Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine.

Hoone asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn-Pärnu mnt on vaid 4 km kaugusel, Tallinna südalinn 15 km kaugusel.

Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on Teile vahendustasuta. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Olete oodatud ruumidega tutvuma.

Samas hoonekompleksis on pakkuda erineva suurusega pindasid vahemikus 166 m² kuni 1400 m², ruumi kõrgused jäävad vahemikku 3 kuni 6 m. Osad ruumid on olnud kasutusel toiduainete töötlemiseks. Küsige lisa ja tutvuge teiste pakkumistega www.laagrilaod.ee

Kui Teil on huvi Laagri piirkonnas ärikinnisvara üürimise vastu, siis andke oma soovist teada ja leiame just Teile sobiva lahenduse.

Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, maja ees