Lõõtsa 8 – RE Kinnisvara

Property Intro

Lõõtsa 8

Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti

Lõõtsa 8

Kabinettideks jagatud bürooruumid Ülemiste Citys.

8 295 €

14 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 592.50
Asula Tallinn
Linnaosa Lasnamäe
Maja nr 8
Korrus 7
Tube 15
Tüüp Büroo
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2008
Katastri nr. 78403:315:0034
Hind 8295.00

Üürile anda soliidne kontoriruumid Lõõtsa 8 ärihoone 7.korrusel.

Ruumid on jagatud 12-ks eri suurusega kabinetiks, lisaks nn telefoniboks, paar väiksemat nõupidamisruumi ja üks suur. Hinnas sisaldub ka sisustatud köök koos tehnikaga.

Lõõtsa 8 hoonele on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

Ülemiste City asub transpordiühenduste tuiksoonel. Ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel tulevane Rail Balticu terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saad keerata otse kvartalist väljudes. Siia saab igast linnajaost mugavalt trammi või bussiga, säästes nii linnaruumi ja loodust.

2008.a aastal valminud maja arhitekt on Eero Endjärv ja sisearhitekt Kristi Lents-Esnar. 10-korruseline Lõõtsa 8 büroohoone kannab Eesti arvutite ja informaatika Grand Old Man Ustus Aguri nime.

Maja arhitektuurilahenduse muudab pilkupüüdvaks monotoonsete punaste täppide jada, lintaknad ja punased vahejaotused, mis meenutavad ulmelist arvutimaailma. Bürootorni keskel asuvad liftid-šahtid ja kontorid koonduvad ümber tüve, mille tulemusel saavad kõik kontorid ühtmoodi vaateid ja valgust. Lõõtsa 8 on varustatud vajalike kaasaegsete tehniliste lahendustega – turva-, side-, kliima- ja ventilatsioonisüsteemidega.

Ülemiste City autoparklad mahutavad kokku üle 3300 sõiduauto. Parkimine on lahendatud tasulistes parkimismajades. Külalistele on väliparklates parkimine parkimiskellaga 2h tasuta ja parkimismajades 1h tasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks!

Pakkumine on vahendustasuta!

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Loe Ülemiste City ärilinnaku kohta lähemalt siit: re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/ulemiste-city/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuline parkimine, maja ees