Luise 13 – 6 – RE Kinnisvara

Property Intro

Luise 13 - 6

Luise 13, Tallinn, Estonia

Luise 13 - 6

VANALINN VAID 5 MINUTI KAUGUSEL!

598 000 €

5 526.80 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Tänav Luise
Maja nr 13
Korter 6
Korrus 2
Tube 5
Tüüp Korter
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2024
Omandivorm korteriomand
Üldpind 108.20
Krundi pind 1049.00
Katastri nr. 78401:108:0600
Hind 598000.00
Hind m² 5526.00

ERIPLANEERINGUGA 5-TOALINE LINNAKORTER!
Naudi elu nelja Tallinna linnajao sõlmpunktis!

Luise 13 asukoht on nii praktiline kui ka põnev. Kassisaba ise on ajalooline ja karakteriga piirkond, kus on lastel mõnus üles kasvada. Samal ajal on ümbruskonnas Vanalinn, Tõnismägi ja Kristiine. Seega on jalutuskäigu kaugusel kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad, pargid ja palju muudki. Luises elades saad vajalikud toimetused tehtud ka ilma autota, sest ühistransport on vaat et ideaalne. Aga kui tahad siiski autoga sõita, siis pargi auto maja maa-alusesse parklasse. Selle eest, et sinul ja su perel oleks võimalik linnamürast eemalduda, on hoolitsenud meie arhitektid. Korterite asetus ning fassaad aitavad tänavamürast eralduda. Aga kui sellest ei piisa, siis meelt aitavad puhastada ümbruses asuvad mitmed pargid.

HELGETES TOONIDES SISEVIIMISTLUSVALIKUD
Iga korteri puhul on võimalik valida kolme erineva siseviimistluspaketi vahel, mis on sisearhitekti poolt hoolikalt valitud. Märgruumides on Vitra, Villeroy&Bochi ning Hansgrohe sanitaarkeraamika. Laed on igal korrusel 2,8 m kõrgused.

ENERGIASÄÄSTLIKUD TEHNOLAHENDUSED
Kodud on projekteeritud vastavalt B-energiaklassile. Keskküte ning korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem aitavad tagada energiasäästlikkust.

KODUD VALMIVAD 2024 aasta lõpuks
Ehitus algas 1. juulil 2023 ning Luise kodud valmivad 2024. aasta lõpuks.

ARENDAB CAPITAL MILL
Capital Mill on kinnisvaraarendusettevõte, mis tegutseb turul aastast 2008. Meie arendustes kohtuvad omavahel kõrge kvaliteet ja uuenduslikud lahendused, keskkonnasõbralikkus ja väärtuslik miljöö. Oleme võtnud enda eesmärgiks luua kodusid, mis on detailideni läbimõeldud ning inspiratsiooniks tulevastele elanikele. Iga uus kodu on uue loo alguseks ning anname omalt poolt parima, et see oleks nauditav ja kaasav protsess.

Võta minuga ühendust ning tutvustan Luise kodusid Sulle meeleldi veelgi täpsemalt.

Ventilatsioon Sundventilatsioon
Lisaruumid kelder, panipaik
Rõdu rõdu
Energiaklass B
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Katus rullmaterjal
Parkimine maja all