Laaneserva tee 8 – 7 – RE Kinnisvara

Property Intro

Laaneserva tee 8 - 7

Laaneserva tee 8, Haabneeme, Harju County, Estonia

Laaneserva tee 8 - 7

MAKSAME 6 KUU LAENUMAKSE SULLE OTSE KONTOLE!

395 000 €

3 393.47 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Linn/vald Viimsi vald
Asula Haabneeme
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Tänav Laaneserva tee
Maja nr 8
Korter 7
Tube 4
Tüüp Korter
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2023
Omandivorm korteriomand
Üldpind 116.40
Krundi pind 2902.00
Katastri nr. 89001:003:1353
Hind 395000.00
Hind m² 3393.00

VIIMSI KESKUS VAID 5MIN AUTOSÕIDU KAUGUSEL!

Kuni 12.05.2024 on unikaalne võimalus saada osa kampaaniast, mille puhul makstakse Teie esimesed kuue kuu kodulaenu maksed tagasi Teie pangakontole. Küsi julgelt lisa ja loe lähemalt: laaneserva.ee/kampaania-tingimused/

Kuni märtsi lõpuni 31.03.2024 on unikaalne võimalus saada osa kampaaniast, mille puhul makstakse Teie esimesed kuue kuu kodulaenu maksed tagasi Teie pangakontole. Küsi julgelt lisa ja loe lähemalt: laaneserva.ee/kampaania-tingimused/

Müügihinnas sisaldub kaks parkimiskohta ja panipaigad!
Tutvu arendusprojekti videoga: www.youtube.com/watch?v=J0f_s-65UxU

ELU LOODUSKAUNIS ASUKOHAS
Laaneserva elamukvartal sobib ideaalselt peredele, kes hindavad looduse ilu ja kaasaegse elukeskkonna mugavusi. Luksuslike naturaalsete materjalide kasutamine annab kodudele trendika välimuse ja loob valgusküllase atmosfääri. Laaneserva uute kodude sisehoovi juurde luuakse mänguväljaku ala ning säilitatakse võimalikult palju suuri männipuid, et metsarohelus jääks ikka koduhoovi.

HELGETES TOONIDES SISEVIIMISTLUSVALIKUD
Iga ridaelamuboksi puhul on võimalik valida kolme erineva siseviimistluspaketi vahel, mis on sisearhitekti poolt hoolikalt valitud. Märgruumides on Geberit’i sanitaarkeraamika ning saunades Eesti tootja Huumi kerised.

EHITUSEST
Ridamajad ehitatakse täisbetoneeritud betoonõõnesplokkidest (kodude vahelised seinad helikindlad 240 mm), vahe- ja katuslaed õõnespaneelidest. Fassaadidel kasutatakse väga kõrge kvaliteediga Šveitsi fassaadiplaate Swisspearl Largo.

ENERGIASÄÄSTLIKUD KODUD
Kodud on projekteeritud vastavalt A-energiaklassile ning katustel on päikesepaneelid, mis tagavad energiasäästlikkuse. Akendeks on kvaliteetsed musta raamina kolmekordse klaaspaketiga PVC aknad.

Küttesüsteemiks on efektiivne õhk-vesi soojuspump, mille soojuskandjaks on läbivalt vesipõrandaküte. Küte on juhitav tubade põhisel ruumitermostaatidega.
Kodudes on individuaalselt juhitav soojustagastusega ventilatsioon.

Kodu soetamisel on võimalus tellida personaalne elektriautode laadija maksumusega 3840€.

Laanesrva kodude eripäraks on ka tavalisest kõrgemad laed (2,7-2,9 m) ning siseuksed (2,3 m), mis teevad toad avaramaks ning ühendavad siseruumid sujuvalt ümbritseva männimetsaga, just nagu hoone arhitektid AB Panda meeskonnast on ette näinud.

KODUD VALMIVAD JUULIS 2024
Ehitus algas 1. juulil 2023 ning Laaneserva kodud valmivad juulis 2024.

MELU EI OLE KUNAGI LIIGA KAUGEL
Elu männilõhnalises Laaneservas kulgeb metsakohina ja mereõhu rütmis. Viimsi poolsaarel metsatuka sees elades võib ununeda, et pealinn on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel.
Siinne rahu ja vaikus, mere lähedus (Haabneeme rand ~2,3 km), kaunid jalutus-ja spordirajad pakuvad rõõmu nii vaimule kui kehale. Aga kui tekib isu melu järgi, siis tasub vaid nina metsatukast välja pista ning taamal paistavad kaubanduskeskused, kino, spa ja restoranid.

ARENDAB CAPITAL MILL
Capital Mill on kinnisvaraarendusettevõte, mis tegutseb turul aastast 2008. Meie arendustes kohtuvad omavahel kõrge kvaliteet ja uuenduslikud lahendused, keskkonnasõbralikkus ja väärtuslik miljöö. Oleme võtnud enda eesmärgiks luua kodusid, mis on detailideni läbimõeldud ning inspiratsiooniks tulevastele elanikele. Iga uus kodu on uue loo alguseks ning anname omalt poolt parima, et see oleks nauditav ja kaasav protsess.

Vaata rohkem: laaneserva.ee/

Anna mulle julgelt oma huvist märku ja korraldan elamutega tutvumise!

RE Kinnisvara AS pakub kinnisvaraga seotud täisteenust - äri- ja elamispindade maaklerteenus, kinnisvara hindamine ja ostu-müügi protsessi läbiviimine kuni notarini välja. Teeme koostööd kõigi Eesti pankade ja finantssasutustega. Meie eksperthinnangud on aktsepteeritud kõigi Eestis tegutsevate krediidiasutuste poolt. Tutvu lähemalt www.re.ee

Lisaruumid panipaik, garderoob
Rõdu terrass
Energiaklass A
Küttesüsteem Õhksoojuspump
Ehitusmaterjal betoonmaja, plokkmaja
Katus rullmaterjal
Parkimine maja ees
Parkimiskohti 2