Uus-Ringi tee 5 – RE Kinnisvara

Property Intro

Uus-Ringi tee 5

Uus-Ringi tee 5, Jüri, Harju County, Estonia

Uus-Ringi tee 5

Hea nähtavusega kaasaegne äripind!

5 225.33 €

6.70 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 779.90
Linn/vald Rae vald
Asula Jüri
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 5
Korrus 1
Tüüp Kaubandus, Ladu, Ladu/Tootmine, Teenindus, Tootmine
Ehitusaasta 2019
Hind 5225.33

Üürile anda 2019. aasta valminud A-klassi büroo-, kaubandus- ja/või laopind suurusega 779,9 m². Pind asub Jüri alevikus aadressil Uus-Ringi tee 5.

Pind läbi kahe korruse jaguneb järgnevalt:
I korrusel 360,5, m², mis koosneb maast laeni vitriinakendega kaubanduspinnast ja laopinnast. Esimese korruse lae kõrgus on 4,5 meetrit.
II korrusel 419,4 m², mis koosneb büroost, tootmisruumist, kööginurgast ja olmeruumidest. Teise korruse lae kõrgus on 3,2 meetrit.

Äripind on koos vajalike abiruumidega ning teisele korrusele viib kaubalift kandevõimega 750 kg, mis võimaldab ladustamist või tootmist ka teisel korrusel. Laadimine on maaga tasapinnas oleva tõstukse kaudu. Tõstukse mõõdud on 4,5 meetrit (laius) x 4,25 meetrit (kõrgus). Kaubanduspinnal on 2,3 meetri kõrgused klaasuksed ning kaubanduspinna ja laopinna vahel on tõsuks mõõtmetega 3x3 meetrit.
Ruumide joonised on leitavad pakkumise galeriist.

Hoone on rajatud energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Hoones on gaasikatlaga põrandaküte, sundventilatsioon ja konditsioneerid.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.
Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Uus-Ringi tee 5 asub Tallinna südalinnast vaid 14 km ehk ca 20-minutilise autosõidu kaugusel. Hoone asub Tallinna ringtee lähedal Jüri alevikus. Suurepärase nähtavuse ja hea logistilise asukoha tagab paiknemine vahetult Tallinna ringtee ääres. Jüri alevikus on korrapärane bussiühendus Tallinna kesklinnaga. Alevikus on mitmeid kauplusi ja söögikohti.

Paljud Jüri inimesed kasutavad Uus-Ringi teed üha tihedamalt – see loob head võimalused ka kaubanduse ja teenindusega tegelemiseks. Naaberkinnistul asub Circle K tankla, selle kõrval omakorda Neste tankla.

Vaadake teisi Uus-Ringi tee 5 pakkumisi siit:
re.ee/kinnisvaraprojekt/aripinnad/stockoffice/uus-ringi-tee-5-2/

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Ruumid on koheselt saadaval.
Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Ventilatsioon Konditsioneer, Sundventilatsioon
Küttesüsteem Gaasiküte, Põrandaküte
Ehitusmaterjal sega materjalid
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees