Sõbra tee 6 – RE Kinnisvara

Property Intro

Sõbra tee 6

Kanama tee 35, Jälgimäe, Harju County, Estonia

Sõbra tee 6

Tallinna ringtee vahetus läheduses asuv äripind tootmiseks, laoks, kontoriks.

9 731 €

7.40 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 1315.00
Maakond Harjumaa
Linn/vald Saku vald
Asula Jälgimäe küla
Maja nr 6
Tüüp Ladu, Ladu/Tootmine, Tootmine, Stock office
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2022
Hind 9731.00

Üürile anda hea asukohaga äripind Jälgimäe külas Sõbra teel hea ligipääsuga Tallinna ringteelt.

Hoone on valminud 2022 aastal ja energiaklass on hoonel B. Hoonel on effektiivne tsentraalne gaasiküte ja igas ruumis eraldi juhitav jahutus ja põrandaküte.

Laoruumis on tsentraalse soojustagastusega ventilatsiooniseade õhuhulgaga 1(l/s)/m2. Valgustugevus 500lux ja gaasikatlal põhinevad õhkkütteseadmed. Laoruumi põrand on platsiga tasapinnas ja poolhaagise sissesõidu võimalusega. Põranda kandevõime min 5T/m2. Sildkraana kandevõimega 5,0T ja tõstekõrgusega 6,0m. Lae kõrgus kandesõrestike alla 7,5m ja kandepleki alla 9,1m. Tõstuksed 4,8x4,6 (h)m 2 tk ja on kiirelt avanevad. Laoruumil on suruõhukompressi hoonest välja paigaldamise valmidus. Sokli seinad on põrandast 1,2m kõrguseni monteeritavast raudbetoonist ja kõrgemal PIR-soojustusega kergpaneel paksusega 200mm. Peakaitse 160 A. Laopinna ülemises ääres on aknad, mis annavad pinnale päevavalgust.

Büroo- ja olmeruumidel on tsentraalne soojustagastusega ventilatsiooniseade koos konditsioneeriga. Gaasikatlal põhinev põrandaküte. Kõik üüripinnad on varustatud kaugloetavate mõõdikutega ja igal büroopinnal on eraldi fonolukk. Seinad ja vahelaed monteeritavast raudbetoonist.

Hoonel on katusel päikesepaneelid. KNX (tark hoone) ja DALI hooneautomaatika ning väljaehitatud sidevõrk. Valgustugevuse järgi automaatselt avanevad ja sulguvad ribakardinad. Kõik tehnosüsteemid on üle interneti juhitavad.

Parkimine kinnistu territooriumil tasuta. Soovi korral on võimalik eraldi üürida kõrvalkinnistu (3019m2) ladustamisalaks või parkimiseks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ning korraldan objekti külastuse.

Ventilatsioon Kliimaseade, Konditsioneer
Energiaklass B
Küttesüsteem Gaasiküte, Kombineeritud küte
Ehitusmaterjal Paneelmaja, betoonmaja
Katus pvc
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees