Veerenni 38B – RE Kinnisvara

Property Intro

Veerenni 38B

Veerenni 38b, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Veerenni 38B

Energiatõhus esinduslik büroohoone Veerennis

1 290 €

12.50 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 103.20
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 38B
Korrus 2
Tüüp Büroo
Valmidusaste valmimisjärgus
Ehitusaasta 2022
Katastri nr. 78401:101:1648
Hind 1290.00

A-energiaklassiga 6-korruseline Veerenni 38B büroohoone on suurepärane võimalus rajada esinduslik kontor Tallinna logilistilises keskpunktis, südalinna vahetus läheduses. Peamised magistraalid, bussi- ja rongipeatused asuvad läheduses, Tallinna Lennujaam 10 min, Balti Jaam 10 min ja Tallinna südalinn umbes 5 min autosõidu kaugusel. Olles ise meeldivas rohelises keskkonnas, on ometigi peamised sõlmpunktid käe-jala juures. Büroohoonele on juba väljastatud ehitusluba, orienteeruv valmimine toimub 2022. aasta sügisel (kokkuleppel võimalik ka 2023. a alguses).

Praeguse info kohaselt on 2022. aasta alguses planeeritud välja ehitada uued peatused uuele bussiliinile Veerenni tänavale tulevase ärihoone lähedusse. Ümbruskonnas tegutsevad mitmed erinevad söögikohad – igaüks leiab siit oma lemmiku. Naabruses olevas elamukvartalis avati ka kaks uut lastehoidu (Pille 7/1 ja Pille 9/2). Aktiivsete eluviisidega inimesel on võimalik tööpäeva lõppedes enda keha ja vaimu turgutada jõusaalis ning joogaseanssil või miks mitte büroohoone läheduses kergliiklusteedel.

Madalad ekspluatatsioonikulud hoone kasutamisel tagab eesmärgiga projekteeritud hoone tehnosüsteemid - maaküte ja jahutus läbi energiavaiade. Igal korrusel saavad olema oma ventilatsiooniseadmed, need tagavad ruumide ventilatsiooni reguleerimise võimaluse poole korruse kaupa. Lisaks on plaanis hoone katusele rajada päikeseenergia tootmine.

Hoone ühe korruse üüripind on ca 600 m2, standard lahenduses on olemas ka väiksemad üüripinnad (100–300 m2). Korruse kõrgus on avatud kommunikatsioonidega lae puhul 2.-5. korrusel kuni 3 m ja 6. korrusel kuni 4 m.

Büroopinda üürimisel soovi korral teostame ruumi ja töökohtade planeeringu vastavalt Teie lähteülesandele, finantseerimine vastavalt kokkuleppele.

Üüripinna suurus 1-6 korrusel kokku on ca 3000 m2, parkimiskohti 80 tk paiknemisega hoonealuses ja väliparklas. Parkimiskoha maksumus on 35 EUR/koht (normiga 1 parkimiskoht 40 m2 büroo kohta) lisandub käibemaks. Olemas ka tasuta kohad hoone külastajatele, muuhulgas jalgrattaparkla.

Üürihind alates 12.50-13.00 EUR/m2 kuus, lisandub käibemaks. Keskmine üürihind 12.70 EUR/m2. Täpne hind sõltuvalt läbirääkimistest ning sõlmitava lepingu tingimustest.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud (haldus, hooldus, heakord) ning tarbimiskulud (küte, elekter, vesi) vastavalt arvestite näitudele ja kehtivatele tariifidele.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Tutvu lähemalt Veerenni 38B - Sektor lisainformatsiooniga siin: re.ee/projektid/aripinnad/veerenni-38b-sektor/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass A
Küttesüsteem Kombineeritud küte, Maaküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuline parkimine, maja all , maja ees
Parkimiskohti 80