Reti tee 6 – RE Kinnisvara

Property Intro

Reti tee 6

Reti tee 6, Peetri, Harju County, Estonia

Reti tee 6

Uued multifunktsionaalsed pinnad Tartu mnt ääres

5 746 €

6.50 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 884.00
Maakond Harjumaa
Linn/vald Rae vald
Asula Peetri
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 6
Korrus 1
Tüüp Kaubandus, Teenindus, Ladu/Tootmine, Stock office
Valmidusaste valmimisjärgus
Ehitusaasta 2022
Katastri nr. 65301:001:1405
Hind 5746.00

Reti laod - Reti tee 6 on Tartu maantee vahetusse lähedusse 2022. aasta kevadel rajatav moodne madalenergiahoone, milles ühendatakse omavahel mitmefunktsionaalsed laopinnad ning väikesed bürood.

Tegemist on 884 m² suuruse multifunktsionaalse pinnaga, mis paikneb üle kahe korruse. Sellest laopinda 823,1 m² 1. korrusel ja bürood 60,9 m² 2. korrusel.

Eesti ühe suurima liiklustihedusega Tallinn-Tartu maantee äärde planeeritav hoone on ideaalne logistika- või muuks äritegevuseks. Asukoht saab olema ainult 4 kilomeetrit Tallinna piirist, otse ärilinnaku keskel. Tallinna ringtee vahetu lähedus võimaldab ühendust teiste suuremate maanteedega.

Hoone sobib ettevõttele, kes hindavad häid transpordiühendusi, väga head asukohta, madalaid ekspluatatsioonikulusid ning häid parkimisvõimalusi territooriumil. Hoone krundile saab olema ligipääs Reti – ja Reti põik teedelt.

Reti tee 6 on kahekordse mahuga hoone, mille 1. korrusele on planeeritud erineva suurusega lao- või tootmispinnad, autopesula ja 2. korrusele büroo- või teeninduspinnad. Igasse ruumi on eraldi käiguuksega sissepääs ja tõstuks. Kokku saab hoones olema 20 erinevat äripinda.

Kuna Reti tee 6 hoone ehitatakse energiatõhusana, tagab see aastaringselt madalad kõrvakulud. Hoone saab olema laialt kasutatav – põranda kandevõime 5 tonni ja lagede puhaskõrgus fermini 6,1 meetrit. Hoone pindadel on sundventilatsioon, ventilatsiooniseadmed asuvad igal rendipinnal eraldi. Hoone peakaitse 3 x 100 A.

Aknad on avatavad. Hoonel on tõstukuksed, mis on varustatud mootoriga. Tõstukuste ava suurused on pindadel kahes erinevas suuruses: mõõduga 4,0 x 4,50 m või 4,0 x 3,2 m (laius x kõrgus).

Hoone ääres on asfaltkattega sõidutee ja platside ala ning kinnistu servades on ümber hoone 48 parkimiskohta ja murukattega haljasalad. Hoonele projekteeritakse kaugjuhitav läbipääsusüsteem.

Bokside suurused 84 m2 – 295 m2 ja neid on võimalik omavahel liita.

Üürihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Loe Reti laod - Reti tee 6 objekti kohta lähemalt siit:
re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/reti-tee-6-reti-laod/

Ventilatsioon Sundventilatsioon
Energiaklass A
Küttesüsteem Gaasiküte, Õhksoojuspump
Ehitusmaterjal sega materjalid
Parkimine tasuta parkimine, hoovis