Laki 30 – RE Kinnisvara

Property Intro

Laki 30

Laki 30, Tallinn, Eesti

Laki 30

Kaasajastatud äripinnad Laki tänava ääres

7 893 €

9 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 877.00
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Mustamäe
Maja nr 30
Korrus 3
Tüüp Büroo, Ladu, Tootmine
Valmidusaste renoveeritud
Ehitusaasta 2022
Katastri nr. 78405:502:1820
Hind 7893.00

Anda üürile äripind, mis asub Mustamäe atraktiivses Kadaka-Laki tööstus ja kaubanduspiirkonnas, Astro Kvartali rekonstrueeritavas Laki 30 hoones.

Üüripind valmib 2022. aasta märtsis ja ehitatakse välja vastavalt uue üürniku vajadustele. Plaanilt leitav joonis (nr 301). Pind on mõeldud kas kontoriks, tootmispinnaks või laoks ja on kogusuurusega 877 m².

Sisetrepist pääseb otse peasissepääsu kaudu liftiga kolmandale korrusele. Kolmas korrus on valgusküllane ja avar suurte akende tõttu.

Silmnähtav asukoht Laki tänava ääres on mugavalt Mustamäe äripiirkonna tuumikus. Siit asuvad jalutuskäigu kaugusel ühistranspordi peatusedi, söögikohad ning kauplused (Mustika Keskus, Decora, Lidl). Rocca Al Mare keskus ja Kristiine Keskus kõigest 7-9, Lennujaam ja Tallinna Sadam 14-17 minutilise autosõidu kaugusel.

Laki 30 hoone saab pärast rekonstrueerimist silmnähtavalt uue välisilme ja modernse sisu. Hoonesse tulevad modernsed tehnosüsteemid, mis on juhitavad hooneautomaatika kaudu (soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja tsentraalne külmajaama põhine jahutussüsteem). Rekonstruktsiooni järgselt saab hoone väärika B-energiaklassi tähise. Hoones hakkab olema kaug-keskkütte baasil 1. korruse müügipindadel põrandaküte ning ladudes õhkküttekalorifeerid, ülejäänud hoones valdavalt radiaatorküte. Rajatakse uus sisevõrgu lahendus, terviklik läbipääsu- ja valvesüsteem ning üldalade videovalve. Elektrisüsteem ja tuleohutussüsteem uuendatatakse täielikult.

Hoone esises parklas saavad kliendid ja üürnikud tasuta parkida, samas on üürnikel võimalik tasuta parkida hoone kinnises hoovis. Parklates on elektriautode laadimise võimalus. Hoone hoovi rajatakse kinnine jalgrattaparkla koos elektrirataste laadimise võimalusega.

Hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta!

Huvi korral annan meeleldi lisainformatsiooni.

Tutvu teiste Laki 30 hoone pakkumistega siin: re.ee/projektid/aripinnad/ladu-ja-tootmine/laki-30-2/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass B
Küttesüsteem Põrandaküte, Kombineeritud küte, Kaug-Keskküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees