Hoiu 14 – RE Kinnisvara

Property Intro

Hoiu 14

Hoiu 14, Laagri, Harju maakond, Eesti

Hoiu 14

Lao- või tootmispinnad Laagris – www.laagrilaod.ee

1 820 €

3.50 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 520.00
Maakond Harjumaa
Linn/vald Saue vald
Asula Laagri
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 14
Korrus 1
Tüüp Ladu, Tootmine, Teenindus, Ladu/Tootmine, Stock office
Valmidusaste valmis
Hind 1820.00

Üürile anda lao- ja/või tootmispind suurusega 520 m². Pind asub Tallinna ringtee ääres Laagri alevikus Saue vallas Harjumaal aadressil Hoiu tänav 14.

Lao/tootmisruumi mõõdud on 11,5 m x 46 m ja kõrgus on ca 6 m. Põranda kandevõime on 5 t/m². Vooluvõimsust on pakkuda kuni 200 A, vajadusel saab seda ka suurendada. Laadimine on maaga tasapinnas oleva tõstukse kaudu. Tõstukse mõõdud on 3,5 m (laius) x 4,2 m (kõrgus).

Hoone on soojustatud. Paljudes hoone ruumides on toimiv gaasiküte. Pindadel, kus seda pole, on võimalik see vajadusel paigaldada.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele. Hoone asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn-Pärnu mnt on vaid 4 km kaugusel, Tallinna südalinn 15 km kaugusel.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.

Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Samas hoonekompleksis on pakkuda erineva suurusega pindasid vahemikus 100 m² kuni 10000 m², ruumi kõrgused jäävad vahemikku 4,5 kuni 6 m. Osad ruumid on olnud kasutusel toiduainete töötlemiseks. Erinevaid pindasid saab omavahel ka liita. Lõplik üüri hind sõltub pinna suurusest ning vajalikest investeeringutest, jäädes enamasti vahemikku 3,50 kuni 4,50 EUR/m², millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Küsige lisa ja tutvuge teiste pakkumistega www.laagrilaod.ee

Olete oodatud ruumidega tutvuma.

Kui Teil on huvi Laagri piirkonnas ärikinnisvara üürimise vastu, siis andke oma soovist teada ja leiame just Teile sobiva lahenduse.

Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, maja ees