Telliskivi 60/2 – RE Kinnisvara

Property Intro

Telliskivi 60/2

Telliskivi 60/2, Tallinn, Estonia

Telliskivi 60/2

Koheselt saadaval büroo Telliskivis uues hoones!

5 706 €

15 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 380.40
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Põhja-Tallinn
Maja nr 60/2
Korrus 3
Tube 5
Tüüp Büroo
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2020
Katastri nr. 78408:801:0550
Hind 5706.00

Üürile anda büroopind populaarses Telliskivi kvartalis 2020. aasta kevadel valminud uues I-Hoones.

Üürile pakutakse kolmandal korrusel paiknev 380,4 m² suurune büroopind, kus üürniku kasutada on vastuvõtuala, avatud tööala (võimalik paigutada kuni 35 töökohta), kaks nõupidamisteruumi ja üks kõneruum.

Lisaks on büroos köögiala koos puhkealaga ja olmeruumid. Ruumid antakse üle möbleerimata, aga on valmis koheseks sissekolimiseks. Üürnikule on loodud valmidus paigaldada pinnale oma köögimööbel.

- Ruumid on just valminud ja maitsekalt viimistletud.
- Büroo on koheselt saadaval.
- Põrandakatteks on nii vaip kui ka betoon.
- Ruumidest avaneb vaade Vanalinnale ja Balti jaama turu alale.

Maja on varustatud kõikide kaasaegsete tehnosüsteemidega sh ventilatsioon, jahutus, kiire internetiühendus, hoones on liftid.

Telliskivi 60 aadressil asuvad mõned aastad tagasi renoveeritud ON-hoone ja 2018. aastal valminud I-hoone, mida arendatakse etapiviisiliselt. Ülejäänud kvartal on jagatud osadeks, millest suuremad on M-hoone, K-hoone ja G-hoone . Nendel pindadel pakutakse nii büroo-, kaubandus-, teenindus- kui ka tootmispindu. Naabruses on uue hingamise saanud ka Balti jaama turg, muuhulgas Selveri ja My Fitnessi spordiklubiga.

Vahetus läheduses paiknev Telliskivi Loomelinnak on ainulaadne ja eripärane koht, kus toimub suurejoonelise linnaruumi taashõivamine — vanale tööstusalale antakse uus elu ning juba olemasolevale arhitektuurile leitakse alternatiivne ja uudne otstarve. Kvartali ca 25 000 m² suurusel alal paikneb 10 hoonet. Praegu tegutseb seal üle 200 äri, vabaühenduse ning ettevõtte. Seniste tegutsemisaastatega on Telliskivist kiiresti saanud linnarahvale tuttav vaba aja veetmise koht, mida külastavad igapäevaselt nii kohalikud kui ka kaugemalt tulijad.

Parkimine on korraldatud kvartali sees. Sõidukitega saab territooriumile Telliskivi tänavalt, Kalamaja poolsest küljest. Parkimine territooriumil on tasuline ning seda korraldab EuroPark (EP86 tsoon). Üürnikele on loodud soodsad parkimistingimused.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks!

Pakkumine on vahendustasuta!

Tutvuge hoone ja kvartali teiste pakkumistega siin:
www.re.ee/projektid/aripinnad/arihooned/telliskivi-kvartal-telliskivi-60/

Huvi korral võtke ühendust ja saadame lisainfot ning tutvustame ruume.

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuline parkimine, maja ees