Property Intro

Tartu maantee 80-82

Tartu maantee 80-82, Tallinn, Estonia

Tartu maantee 80-82

Kaasaegne büroo ajaloolises hoones

13 314 €

14 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 951.00
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 80-82
Korrus 1
Tüüp Büroo, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Ehitusaasta 2019
Hind 13314.00

Fahle Park on Tartu mnt 80 ja 82 kinnistutel paiknev ja täna Zelluloosi kvartali nime all tuntud piirkonnas loodav uudne äri- ja elukvartal.

Fahle Park pakub ettevõtetele innovatiivseid ja ainulaadse arhitektuuriga A-klassi büroolahendusi ning elanikele kõige kõrgematele standarditele vastavaid eksklusiivseid kortereid. Fahles leiavad kaasaegsete büroolahenduste ja korterite kõrval koha restoranid, meelelahutusasutused, hotell koos spa- ja veekeskusega, spordiklubid ja paljud muud mugavusteenused. Fahle kõik hooned saavad olema ühendatud klaaskatusega galerii kaudu, milles asub alati roheline pargilik keskkond koos puhkealade ja restoranide terrassidega.

Fahle Park’i moodustavad suures osas A-klassi äripindadeks rekonstrueeritavad ajaloolised paekivi hooned. Ainulaadset keskkonda täiendatakse esmaklassiliste uute kõrghoonetega, aastaringselt rohelise ja sooja galeriiga ning miljööväärtusliku pargiliku keskkonnaga. Meie eesmärgiks on luua aegumatult stiiline kvartal, kus väärikas vana ja innovaatiline uus põimitakse ühtseks tervikuks.

Energiaklass B