Kreegipuu pst 61 – RE Kinnisvara

Property Intro

Kreegipuu pst 61

Kreegipuu puiestee 61, Maardu, Estonia

Kreegipuu pst 61

Roheline muinasjutumaja sinu perele

122 000 €

Prindi

Property info

Maakond Harjumaa
Asula Maardu
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Tänav Kreegipuu pst
Maja nr 61
Tube 3
Magamistube 2
Tüüp Maja
Maa Elamumaa
Ehitusaasta 2006
Omandivorm kinnistu
Vannitube 2
Üldpind 103.00
Krundi pind 1142.00
Katastri nr. 44601:007:0103
Hind 122000.00
Hind m² 1184.00

Roheline muinasjutumaja on ehitatud 2006.aastal. Maja asub Muuga aedlinnas, mis on kiiresti arenev ja Tallinnaga peaaegu kokku kasvanud elamupiirkond.

Majja sisenedes võtab teid vastu avar klaasitud veranda, millelt vaade oma aias kasvavatele õunapuudele. Esimese korruse avar planeering annab võimaluse erinevateks võimalikeks ruumi kasutamisteks. Suured aknad elutoas annavad palju valgust. Vannituba on piisavalt ruumikas. Teisel korrusel asub suur magamistuba, katuseräästa all asuvad suured panipaigad. Teise korruse kontoriosa on võimalik ümber ehitada lastetoaks. WC-d on mõlemal korrusel.

Maja kütteks saab kasutada õhksoojuspumpa kui ka kaminat.

Krunt, mis on 1100 m2 suurune on kahelt poolt piiratud aastaringselt elavate naabritega. Krundil asub puukuur ja kasvuhoone. Autode parkimine hoovis – hoovi ümbritseb lippaed, millel on jalgvärav kui ka autovärav.

Muuga aedlinna hakati suvilaid ehitama 1950ndail aastail. Muuga on tiheasustusega, kuni kahekorruseliste eramute piirkond, mille planeering võimaldab seda käsitleda omaette aedlinnana.

Kõrval tänavale on valmimas 2018. aastal lasteaed. Paari kilomeetri kaugusel asub kaubanduskeskus koos Rimi toidupoe ja paljude söögikohtadega. Lähedal asuvad ka Maxima ja väikesed kohalikud toidupoed.

Tallinna kesklinna käib ühistransport nr 34A iga 15 minuti tagant . Ühistranspordi peatus asub umbes 600m kaugusel. Autoga sõidab kesklinna vaid 15-20 minutit, Lasnamäele, Piritale ja Viimsisse vaid mõned minutid. Piirkonnas on palju kergliiklusteid, mis viivad Pirita ja Viimsi suunas ning annavad hea võimaluse tervisespordi harrastamiseks.

Helista ja tule vaatama oma pere uut kodu!

Pliit Elektripliit
Rõdu kinnine, terrass
Küttesüsteem Kamin, Õhksoojuspump
Ehitusmaterjal Kivimaja
Katus plekk