Luige Keskus - RE Kinnisvara

Property Intro

Luige Keskus

Luige keskus, Luige, Harju maakond, Eesti

Luige Keskus

Luige keskus, Luige, Harju maakond, Eesti

Uus ärikvartal Luigel!

Property info

Property main info

Tutvuge Luige Keskuse üüripakkumistega siin

Luige Keskus on peagi valmiv ärikvartal Luigel, mis teeb Luige elanike igapäeva palju mugavamaks, tuues sinna teenused, millele oli ligipääs varasemalt ainult Tallinnas.

Luige Keskuse projekt on juba käimas, ehitustööd on täies hoos ja kvartal avatakse 2023. aasta IV kvartalis. Luige Keskus paikneb 5 km kaugusel Tallinna piirist, Ringtee ja Viljandi maantee ristmiku juures. See tagab suurepärase ligipääsu nii autoga liiklejatele kui ka ühistranspordi kasutajatele. Igapäevaselt möödub keskusest umbes 30 000 autot, pakkudes suurt nähtavust ja ligipääsetavust.

Kaubanduskeskusest leiavad külastajad kõik eluks vajaliku – Rimi, 24/7 Fitness ja Benu apteek on mõned näited. Äripindade suurused on vahemikus 25 m² – 156 m², võimaldades paindlikkust ja mitmekesisust.

Luige Keskus on osa suuremast ärikvartali arendusest, kus tulevikus kerkib kokku seitse erinevat hoonet. See loob pikaajalise visiooni piirkonna arenguks, suurendades nii kinnisvara väärtust kui ka piirkonna atraktiivsust. Kogu kvartali hooned on projekteeritud ja ehitatud järgima BREEAM sertifikaadi standardeid, tagades keskkonnasäästlikkuse ja efektiivsuse. 

Miks valida äripind Luige Keskuses?

  • Kohandatavad äripinnad
  • BREEAM sertifikaadiga energiasäästlik hoone
  • Suurepärane ligipääs olulistelt liiklussõlmedelt
  • Eristuv ja isikupärane arhitektuur
  • Ruumikas kliendiparkla

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!