Volta 1 - RE Kinnisvara

Property Intro

Volta 1

Volta 1, Tallinn, Estonia

Volta 1

Volta 1, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Volta 1 pakkumisi siin 

Põhja-Tallinnas on endiste tootmishoonete baasil loomisel uus stiilne ärikvartal.

Aastal 1899 Koplis tegutsemist alustanud AS Franz Krulli masinatehase territoorium koosneb paljudest erinevatest kinnistutest ja hoonetest.

Kopli 68, Kopli 68a ja Volta 1a kinnistutel asuvad hoonete renoveerimisega alustati 2021. aasta kevadel. Lähitulevikus kinnistud ühendatakse ja uueks aadressiks saab Volta 1.

Kopli tn 70, 70a, 70b, Volta tn 1b, 1c, 1d, 1e kinnistute ja reformimata riigimaa osas on algatatud detailplaneering rajamaks sinna Krulli Kvartali nime kandev äri ja elukvartal, ehitustööd algavad lähiaastatel.

A-hoone on Kopli 68 (tulevikus Volta 1) asuv Eesti NSV aegne administratiivhoone, mis renoveeriti kaasaegseks ärihooneks. Hoone valmis 2022. aasta jaanuaris.

B-hoone on Kopli 68a (tulevikus Volta 1) kinnistul asuv ajalooline paekivist tootmishoone, mis renoveeritakse moodsaks büroohooneks. Hoone valmib 2023. aasta kevadel. Suurte akende ja kõrgete lagedega loft stiilis büroode üürihinnad algavad 12 €/m² tasemelt.

C-hoone on Kopli tänava äärde rajatav uus hoone. Hoone valmib 2023. aasta kevadel ja selle 1. korrusel on üürile anda kaubandus- ja teeninduspinnad.

Hoonete vahelisel alal säilitatakse kõrghaljastus, ala korrastatakse õdusaks pargiks.

Hoonetele on hea ligipääs ühistranspordiga – Volta trammipeatused on 50 meetri kaugusel – 3 peatuse kaugusel asub Balti Jaam, 2 peatuse kaugusel Telliskivi piirkond.  Telliskivi Kvartal ja Telliskivi Loomelinnak on jalutades ca 1km kaugusel.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.