Lõvirahu Pargikodud - Vesipapi 2, 4, 6 ja 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Lõvirahu Pargikodud – Vesipapi 2, 4, 6 ja 8

Vesipapi 2, Tallinn, Eesti

Lõvirahu Pargikodud – Vesipapi 2, 4, 6 ja 8

Vesipapi 2, Tallinn, Eesti

Multifunktsionaalsed pinnad uues hoones!

Property info

Property main info

Vaata Vesipapi 6 ja 8 äriruumide müügipakkumisi siin

Mustamäe tee ääres, kus kohtuvad linnulaul ja sarnaselt kõrgelennulised äriideed, asuvad neli silmapaistvat äri- ja eluhoonet.

Need paiknevad vaid sammu kaugusel Linnu teest ja ajaloolisest Löwenruhe pargist, luues ideaalse tasakaalu linnakärast eemaloleku ja linna mugavuste vahel. Äripindadele on suurepärane nähtavus ja ligipääs Mustamäe teelt koos väga heade ühistranspordiühenduste ja mugavate liiklemisvõimalustega nii jalakäijale kui autojuhile. Piirkonnas on esindatud mitmed tuntud kaubandus- ja teenindusettevõtted.

Vesipapi 2 on 6-korruseline ärihoone, mis valmis 2022. aasta lõpus. Kõik ruumid on üürile antud või müüdud.

Vesipapi 4 on 8-korruseline äri- ja eluhoone, mis valmis 2022. aasta lõpus. Kõik äriruumid on üürile antud ja eluruumid müüdud.

Vesipapi 6 on 8-korruseline äri- ja eluhoone, mis valmib 2024. aasta suvel. Hoone 1. ja 2. korrusel on müüa äriruumid.

Vesipapi 8 on 13-korruseline äri- ja eluhoone, mis valmib 2024. aasta sügisel. Hoone 1. ja 2. korrusel on müüa äriruumid.

Vesipapi 6 ja 8 on Lõvirahu kvartali viimaseks etapiks, nende valmides saab kogu kvartali lugeda valminuks. Arenduse käigus rajatakse kokku 18 hoonet, milles on kokku ca 440 korterit ja 5000 m² äripinda ehk ca 1000 püsielanikku potentsiaalsete klientide näol juba elab kohapeal ning ca 400 töötajat tuleb igapäevaselt kvartalisse tööle.

Saadaval olevad äripinnad on suuruses 345-623 m² ning kõik äripinnad on müügiks ning tegemist on multifunktsionaalsete äri- ja kaubanduspindadega. 1. korruse tasandil on erakordselt kõrged vitriinaknad ning 2. korruse trepiga ühendatud avatud tasapinnale saab luua kas lofti tüüpi avatud kontori või piiritleda pinna klaasiga, säilitades vaate alumisele korrusele ning tänavale. Igal pinnal on mitu sissepääsu – nii tänavalt kui ka hoone tagaküljel asuvast parklast.

Miks paigutada oma ettevõte Vesipapi 6 ja 8 äripindadele?

  • Multifunktsionaalsed ja erilised äripinnad oma ettevõtte nähtavuse tõstmiseks
  • Elav naabruskond koos hulgaliste potentsiaalsete klientidega
  • Suurepärane asukoht Mustamäe teel
  • Hea ligipääs ja nähtavus nii klientidele kui töötajatele
  • Võimalus osta äripind oma ettevõttele üürimise asemel

Kui soovite rohkem infot, siis võtke palun ühendust.