Vektor - Pärnu mnt 137 - RE Kinnisvara

Property Intro

Vektor – Pärnu mnt 137

Pärnu mnt. 137, Tallinn, Eesti

Vektor – Pärnu mnt 137

Pärnu mnt. 137, Tallinn, Eesti

Energiasäästlikud büroopinnad kesklinnas!

Property info

Property main info

Vaata Vektori bürooruumide pakkumisi siin

2024. aastal valmib uus äri- ja eluhoone Vektor, mille 2.-4. korrusel paiknevad esinduslikud bürood.

See ainulaadne arendusprojekt paistab silma oma muljetavaldava arhitektuuri poolest ning suurepärane asukoht kesklinna lähedal annab head võimalused ligipääsuks ja liiklemiseks. Vektor koosneb 16-korruselisest hoonest, mis asub Pärnu maantee ääres ning 12-korruselisest hoonest Kohila tänava ääres. Hooned on ühendatud 4-korruselise parkimismajaga, mille krooniks on armas kogukonnaaed.

Esimene korrus on planeeritud kaubanduspindadele, millele tõmbavad tähelepanu suured vitriinaknad. Büroopinnad asuvad 2.-4. korrusel, pakkudes ettevõtetele kaasaegset ja prestiižset töökeskkonda ning 5.-16. korrusel paiknevad luksuslikud korterid, mis annavad haruldase võimaluse töötamiseks ja elamiseks samas hoones. Üks Vektori eripärasid on eraldi sissepääsud, fuajeed, liftid ja trepid büroo- ja elupindadele, pakkudes privaatsust ja mugavust mõlemale.

Äripindade üürnikele on ette nähtud kohad 4-korruselises parkimismajas, millest on otsene juurdepääs bürookorrustele. 

Vektori planeerimisel ja ehitamisel järgitakse LEED Gold rohelise sertifikaadi juhiseid, mis tagavad energiatõhusa, keskkonnasõbraliku ja madalate ülalpidamiskuludega keskkonna. LEED sertifikaadi märgis väljastatakse hoone valmimisel.

Miks kolida oma ettevõte Vektorisse?

  • Kesklinna asukoht ja hõlpsa juurdepääsuga
  • Kaasaegne disain ja funktsionaalsus
  • Silmapaistvad ja linnalike vaadetega kontoripinnad
  • Energiasäästlik ja keskkonnasõbralik hoone
  • Mugav parkimislahendus hoone sisemuses

Kui teil on Vektori büroo- või kaubanduspindade vastu täpsem huvi või soovite ruume lähemalt vaadata, siis võtke meiega julgesti ühendust.