Sektor Maja - Veerenni 38B - RE Kinnisvara

Property Intro

Sektor Maja – Veerenni 38B

Veerenni 38b, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Sektor Maja – Veerenni 38B

Veerenni 38b, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Kujunda büroopind oma ärivajaduste järgi!

Property info

Property main info

Vaata Veerenni 38B – Sektor äriruumide üüripakkumisi siin

A-energiaklassiga 6-korruseline Veerenni 38B büroohoone on suurepärane võimalus rajada esinduslik kontor Tallinna logilistilisse keskpunkti, südalinna vahetusse lähedusesse.

Büroohoone valmis 2023. aasta jaanuaris. 

Peamised magistraalid, bussi- ja rongipeatused asuvad läheduses, Tallinna Lennujaam 10 min, Balti Jaam 10 min ja Tallinna südalinn umbes 5 min autosõidu kaugusel. Hoone paikneb kaunis rohelises keskkonnas ning samas võimaldab kiiret liiklemist erinevate sõlmpunktide suunal.

Ümbruskonnas tegutsevad mitmed erinevad söögikohad – igaüks leiab siit oma lemmiku. Naabruses olevas elamukvartalis avati ka kaks uut lastehoidu (Pille 7/1 ja Pille 9/2). Aktiivsete eluviisidega inimesel on võimalik tööpäeva lõppedes enda keha ja vaimu turgutada jõusaalis ning joogaseansil või miks mitte büroohoone läheduses kergliiklusteedel.

Eesmärgiga projekteeritud hoone tehnosüsteemid – maaküte ja jahutus läbi energiavaiade – tagavad madalad ekspluatatsioonikulud hoone kasutamisel. Igal korrusel paiknevad oma ventilatsiooniseadmed, tagades ruumide ventilatsiooni reguleerimise võimaluse poole korruse kaupa. 

Hoone ühe korruse üüripind on ca 600 m2, standardlahenduses on olemas ka väiksemad üüripinnad (100 – 300 m2). Korruse kõrgus on avatud kommunikatsioonidega lae puhul 2.-5. korrusel kuni 3 m ja 6. korrusel kuni 4 m.

Büroopinna üürimisel teostame soovi korral ruumi ja töökohtade planeeringu vastavalt Teie lähteülesandele, finantseerimine vastavalt kokkuleppele.

Sektor Majas äripinna valimise eelised:

  • Energiasäästlikkus tagab madalad kütte- ja jahutuskulud
  • Suurepärane asukoht südalinna ja peamiste transpordiühenduste lähedal
  • Paindlikkus büroopindade kujundamisel
  • Keskkonnasõbralikkus tagab mugavad tööpäevad ja hea töökeskkonna
  • Kvartalis paiknemine annab võimaluse uue ärivõrgustiku tekkeks

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!