ÜLO - Suur-Sõjamäe 13a - RE Kinnisvara

Property Intro

ÜLO – Suur-Sõjamäe 13a

Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn, Estonia

ÜLO – Suur-Sõjamäe 13a

Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn, Estonia

Üürile anda kaubandus-, büroo- ja laoruumid.

Property info

Property main info

Vaata Suur-Sõjamäe 13a pakkumisi siin

2020.aastal valminud Ülemiste Loft Office (ÜLO) asub Ülemiste City vahetus läheduses ning pakub ettevõtetele unikaalseid kaubandus-, büroo- ja laoruumi võimalusi. Hoone asub Suur-Sõjamäe teel, võimaldades head ühendust lisaks Ülemistele ka Tallinna ringteed ümbritsevate piirkondadega.

ÜLO ärihoones algavad ühikute suurused 158 m²-st, sobib nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Ruumid paiknevad kahel korrusel: esimesel korrusel esindusruum, ladu ja müügisaal ning teisel korrusel kontoripinnad. 6 meetri kõrgused laed müügisaalis ja laopinnal lisavad avarust ning 3,5 x 4,5 m mõõtmetega tõstuks hõlbustab kauba laadimist. Lisaks on võimalik ruume omavahel liita, et saada suurem pind vastavalt ettevõtte vajadustele.

Ruumide kütmiseks kasutatakse soojuspumpasid ning suvisel ajal ei pea puudust tundma ka jahutusest. Otseloomulikult on kõik pinnad varustatud sundventilatsiooniga ning paigaldatud ka kaugloetavad tehnosüsteemide arvestid. Iga üürnik tasub vaid enda tarbitud kommunaalkulude eest. Lisaks on maja katusele paigaldatud päikesepaneelid, mis tagavad B-energiaklassi.

ÜLO-l on ka oma äpp, mis annab kõik vajalikud tööriistad, et hoida ka kaugelt silma peal oma äripinnal. Alates valve maha võtmisest ja tõstanduste avamisest kuni kommunaalkulude ülevaate ja ruumi valgustuse, kütte, ventilatsiooni ning jahutuse distantsjuhtimiseni – kõik on juhitav nutitelefoni kaudu.

Ülemiste Loft Office sobib Sinu ettevõttele suurepäraselt, kui:

  • Oluline on hea ühendus Ülemistega ja Tallinna ringteega
  • Kaasaegsed tehnoloogilised lahendused on Sinu ettevõttele olulised
  • Ettevõte vajab multifunktsionaalset pinda, kus areneda ja kasvada
  • Energiatõhusus ning kasutajasõbralikkus iseloomustavad ettevõtte kontorit
  • Vajad äripinnale avarust ja paindlikkust selle ümber kujundamisel

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.