Ringtee Äripark - Tallinna ringtee ääres - RE Kinnisvara

Property Intro

Ringtee Äripark

Suurvälja tee, Vaela, Harju maakond, Eesti

Ringtee Äripark

Suurvälja tee, Vaela, Harju maakond, Eesti

Müüa ja üürida äripinnad!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Ringtee Äripargi üüripakkumisi siin
Vaata Ringtee Äripargi müügipakkumisi siin

Logistika tuiksoonel – ainulaadse asukohaga äripark edumeelsetele Tallinna Ringtee ääres. Äripargi esimese kliendi hoone ehitusega saadakse valmis 2022. aasta esimeses kvartalis.

Ringtee Äripargis on erineva suurusega kinnistud ja paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 m2 kuni üsna unikaalse 45 000 m2-ni. Kui on plaanis laiendada või kolida logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida paremat põhjust, kui Ringtee Äripargi asukoht Tallinna Ringteel.

Tallinna ringtee ristub Eesti siseste põhimaanteedega ja ühendab Paldiski ning Muuga sadama kaubateid. Siit liigub 2019. aasta Maanteeameti uuringu andmetel päevas keskmiselt läbi üle 15 000 auto. Areng piirkonnas jätkub kindlasti aktiivselt, kuna siit on võrdselt 16 km kaugusel Peterburi maantee, Via Baltika ja Tallinna kesklinn. 

Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Naabruskonnas kiirelt arenevad ja kasvavad Järveküla, Kangru, Kiili ning Uuesalu elamualad, kus elab täna enam kui 5000 inimest. Nende lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna. Rajatud kergliiklusteed annavad võimaluse kohalikel elanikel jõuda äriparki autovabalt – jala või jalgrattaga.

Ringtee Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad võimaldab paigutada ettevõtete logo ning reklaamid suure liiklustihedusega maantee äärde.

Võimalus tellida nii build-to-suit lahendus kui üürida äriruume planeeritud hoonetes. Küsi täpsemat infot!

Võta ühendust ja too enda ettevõte Tallinna ringtee äärde nähtavale kohale!