MotorCenter Peetri - RE Kinnisvara

Property Intro

MotorCenter Peetri

Tähnase tee 1, Peetri, Harju County, Estonia

MotorCenter Peetri

Tähnase tee 1, Peetri, Harju County, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata MotorCenteri Peetri pakkumisi siit

2018. aastal valmis kaks uut keskust, mis tegutsevad ühise MotorCenteri kaubamärgi all. Kontseptsiooni eesmärgiks on koondada keskustesse auto- ja mototehnikaga tegelevad ettevõtted. Samuti sobivad keskused erinevate meelelahutusteenuste, kaubanduse ning toitlustuse pakkujatele.

Keskuste eesmärk on pakkuda autoomanikele kõikehõlmavat lahendust. Olgu tegemist autopesula, remonditöökoja või tehnoülevaatuspunktiga – MotorCenter Peetri pakub ruume, mis on valmis teenindama 20-30 autot korraga. Keskuses on juba edukalt tegutsemas erinevad teenusepakkujad, kes rõõmustavad kliente oma asjatundlikkusega.

Igaüks MotorCenteri kahekorruselistest hoonetest on projekteeritud silmas pidades kaasaegseid tehnoloogilisi nõudmisi, pakkudes ruume, mida saab kohandada iga auto- ja mototehnikaga tegeleva ettevõtte vajadustele. Suurte vitriinakendega kaubanduspinnad, eraldi sissepääsud ning õli- ja liivapüüdurid on vaid mõned näited meie pakutavast.

MotorCenter Peetri asub Tallinn-Tartu maantee ääres ning pakub seega suurepärast nähtavust ja hõlpsat ligipääsu, mida hindavad kõrgelt nii teenusepakkujad kui ka külastajad. Rae valla ja Peetri kiire areng on teinud sellest piirkonnast atraktiivse asukoha ettevõtetele, kes soovivad laieneda või asutada oma esindused.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!