Läike põik 3 - RE Kinnisvara

Property Intro

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Suurepärase nähtavusega ärihoone!

Property info

Property main info

Vaata Läike põik 3 pakkumisi siit

Vahetult Tartu maantee ääres 2022. aastal valminud suurepärase nähtavusega ärihoone, kus on ühendatud nii ladu, kontor kui näidistesaal!

Läike põik 3 Mõigu Tehnopargis pakub unikaalset kombinatsiooni ladustamisest, büroost ja näidistesaalist, olles ideaalne koht teie ettevõtte kasvamiseks. Hoone hõlmab 1630,5 m² pinda, mis jaguneb kaheks kõrvuti asetsevaks äripinnaks, sobides suurepäraselt kaubandus-, teenindus- ja tootmisettevõtetele. Esimesel korrusel asuvad avar teenindusala ja logistiliselt hästi läbimõeldud ladu koos olmeruumide, WC ja duširuumidega, teisel korrusel on modernne ja ergonoomiline büroopind koos kööginurga valmiduse ja WC-ga.

Tootmis- või laoruumid on 7 meetri kõrgused, tagades piisava ruumikuse ja avaruse. Laadimist hõlbustab maaga tasapinnas olev tõstuksega käiguuks, mille mõõdud on 4,5 x 3,2 meetrit. Hoone on varustatud gaasikütte ja õhksoojuspumbaga, tagades optimaalse sisekliima ja madalad ülalpidamiskulud aastaringselt. Ruumidesse on tagatud ööpäevaringne ligipääs ning kinnistu turvalisuse tagab elektrooniline videovalve.

Asudes Tartu maantee ääres esimeses liinis, garanteerib hoone silmapaistvuse ja kättesaadavuse. Suurepärase nähtavuse annab ka võimalus paigaldada fassaadile välireklaam. Tänu suurepärasele ligipääsule kaubaautodega ning kiirele ühendusele kesklinnaga on logistika lihtne ja tõhus. Ees ootab avar tasuta parkla, mis on mõeldud töötajatele, klientidele ja külalistele. 

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!