Läike põik 3 - RE Kinnisvara

Property Intro

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Suurepärase nähtavusega ärihoone!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Läike põik 3 pakkumisi siit

Vahetult Tartu maantee ääres 2022. aastal valminud suurepärase nähtavusega ärihoone, kus on endas ühendatud nii ladu, kontor kui näidistesaal!

Mõigu Tehnopargis valminud Läike põik 3 ärihoone koosneb kahest kõrvuti asetsevast äripinnast, mis on kokku 1630,5 m². Üüripinnad sobivad nii kaubandus-, teenindus- kui ka tootmisettevõtetele.
Hoone esimesel korrusel on teenindusala (145 m²) ja ladu (1215 m²) ning teisel korrusel büroo (143,4 m²). Teisel korrusel on olemas WC ja kööginurga valmidus ning esimesel korrusel olmeruumid, WC ja dušš.

Laadimine on maaga tasapinnas oleva käiguuksega tõstukse kaudu. Tõstukse mõõdud on 4,5 x 3,2 meetrit. Tootmis- või laoruumi kõrgus on 7 meetrit.

Hoone ehitamisel järgiti kõiki kaasaegseid nõudeid ning valminud äripinnad on tänapäevaste sisekliima ja muude tehniliste lahendustega. Hoonesse paigaldati gaasiküte ning õhksoojuspump, mis tagavad madalad ülalpidamiskulud.

Hoone asub kohe Tartu maantee ääres esimeses liinis ning kuna maja fassaadile saab paigaldada välireklaami, siis tagab see väga hea silmapaistvuse. Hoonele on hea ligipääs kaubaautodega ning kiire ja mugav ühendus kesklinnaga. Maja ees asub töötajatele, klientidele kui ka külalistele tasuta parkla. Ligipääs ruumidesse on tagatud 24/7 ning territooriumil on elektrooniline videovalve.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!