Kassi kvartal - Kassi 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kassi kvartal – Kassi 5

Parkla, Kassi 5, Tallinn, Eesti

Kassi kvartal – Kassi 5

Parkla, Kassi 5, Tallinn, Eesti

Kassi kvartali uusim hoone!

Property info

Property main info

Vaata Kassi kvartali pakkumisi siit

2025. aastal valmib Mustamäel Kassi kvartalis aadressil Kassi tänav 5 uus B-energiaklassi stockoffice-tüüpi kahekorruseline ärihoone.

KOMPLEKS
Kassi kvartal on Mustamäel Kadaka tee vahetus läheduses paiknev hoonete kompleks, kus on pakkuda erinevat tüüpi äriruume. Kompleks hõlmab endas Kassi 1,3,5,7,9,11,13 ja 17 aadressidel asuvaid hooneid.

PINDADEST
Esimese korruse müügi- või kontoripinnal on eraldi sissepääs ja maast laeni vaateaknad. Samuti on ka otseühendus laoga. Pinna sisepildid on sama arendaja 2022. aastal valminud analoogsest hoonest. Hoones on kokku üüritavat pinda ca 3900 m². Vajadusel saab pinna planeeringut muuta. Enda erisoovidest olete oodatud teada andma, ehituse käigus saab bokse kohandada üürniku soovidele vastavalt.

TEHNILINE INFO
Hoone rajatakse energiatõhusana ning B-energiaklassiga, mis tagab madalad kõrvalkulud. Hoonet köetakse kaug-keskküttega. Büroo on varustatud sundventilatsiooni ja jahutusega. Laopindade kütmine toimub kalorifeeridega.

LIGIPÄÄS JA PARKIMINE
Ligipääs hoonele on mööda Kadaka teed ja Kadaka puiesteed. Töötajatele ja klientidele on maja juures tasulised parkimiskohad. Ruumidesse ja territooriumile on ööpäevaringne ligipääs.

ASUKOHT
Kassi kvartal paikneb suure liiklusega Kadaka tee ääres ja tegu on aktiivse piirkonnaga, kus tegutseb palju erinevaid ettevõtteid. Kvartali läheduses paikneb Tallinna Tehnikaülikool ja Teaduspark Tehnopol. Läbi kvartali kulgeb ka kergliiklustee, mis on suure liiklustihedusega.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!