Kangru tee 17 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kangru tee 17

Kangru tee 17, Vaela, Harju maakond, Eesti

Kangru tee 17

Kangru tee 17, Vaela, Harju maakond, Eesti

Üürile anda B-klassi äripinnad!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Kangru tee pakkumisi siit

Hoone valmis 2021. juunis ning tegemist on multifunktsionaalse ärihoonega, ühendades endas kaubandus-, teenindus-, büroo- ning laopindasid.

Hoone kaks suuremat üürniku on AGM sisustus ja Enima, kes hõlmavad 70% hoone kogumahust ning lisaks on hoones kolm, 350 m² suurust, kõrvuti asetsevat boksi, mida on võimal üürida eraldi või kokku kombineerides kogupindalaga kuni 1 050 m².

Piirkond on ennast hästi tõestanud potentsiaalse ärikeskusena, mis hakkab kiiresti arenema. Seni on edukalt aastaid tegutsenud Hansaplant ning tulevikus on planeeritud ehitada täissuuruses IKEA kauplus ning lisaks on projekteerimisel mitu erinevat arendusprojekti. Piirkonda iseloomustab veel hea ligipääs ning ümbruskonna suur elanike arv.

Vaela arenduse hoone pakub silmatorkavat arhitektuuri, nutilahendusi ning madalaid kõrvalkulusid.
Hoone kategoriseerub B energiaklassi.

Äripinnad asuvad hoone I ja II korrusel ja koosnevad kaubandus-, lao- ja büroopinnast. Pinnal on modernsed tehnosüsteemid, nutilahendused ning liimpuidust karkass. Äripinna lao lagede kõrgus on 5,8 meetrit ning on varustatud gaasikütte ja sundventilatsiooniga. Büroopindadel on põrandaküte ja konditsioneer.

Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on üürnikutel hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed suuruses 3,5×3,5 meetrit. Maja fassaadile saab paigaldada valgusreklaame.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Ladu A: Ladu- 203,3 m² Esindussaal- 61,6 m² Büroo- 85,9 m²

Ladu B: Ladu- 203,3 m² Esindussaal- 61 m² Büroo- 58,2 m²

Ladu C: Ladu- 203,4 m² Esindussaal- 61,7 m² Büroo- 86 m²

I korruse showroom - 9 €/m²
II korrus büroo 9 €/m²
I korruse ladu 6,5 €/m²

Keskmine üürihind ca 7,5 €/m²