K2 - Artelli 19 - RE Kinnisvara

Property Intro

K2 – Artelli 19

Artelli 19, Kristiine, Harju maakond, Eesti

K2 – Artelli 19

Artelli 19, Kristiine, Harju maakond, Eesti

Efektiivne ärihoone K2.

Property info

Property main info

Artelli 19 pakkumisi on võimalik vaadata siin.

K2 ärihoone on 2019. aasta suvel valminud multifunktsionaalne ja silmapaistev ärihoone, mis on loodud stock-office tüüpi pinda vajavaid ettevõtteid silmas pidades. See hoone on 2. etapp Kadaka tee 4 asuvale populaarsele K1 ärihoonele, mis valmis 2018. aasta kevadel.

K2 ärihoone on kahekorruseline kaubandushoone, mis on jagatud funktsionaalseteks boksideks, mis on kohandatavad vastavalt teie ettevõtte vajadustele – neid on võimalik kasutada eraldi või ühendada suuremaks üüripinnaks. Igale boksile on tagatud lihtne ligipääs nii Artelli tänava poolsest esinduslikust kliendisissepääsust kui ka hoone tagakülje kaudu laadimisukse abil, muutes kaupade transportimise mugavaks ja kiireks.

Üüripinnad on lofti tüüpi, 1. korrusele saab paigutada teeninduspinna või kauplus-lao ning 2. korruse tasapinda paigutada kontori osa. Lagede kõrgus ulatub 3 meetrist 8,5 meetrini, võimaldades luua moodsa sisekorruse või kasutada ruumi efektiivselt kauba ladustamiseks.

Igal boksil on autonoomne õhk-vesikütte konverteri baasil töötav energiatõhus küttelahendus ja jahutussüsteem. Hoone B-energiaklassi tagavad maja katusele paigaldatud päikesepaneelid.

K2 ärimaja dünaamilised ja atraktiivsed fassaadid on suunatud nii Kadaka teele kui ka Artelli tänavale. Äripindadel on avarad vitriinaknad ja silmapaistvad valgustuslahendused, mis aitavad esile tuua teie ettevõtte ja tooted.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.