Rukki tee 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Rukki tee 2

Rukki tee 2, Lehmja, Harju maakond, Eesti

Rukki tee 2

Rukki tee 2, Lehmja, Harju maakond, Eesti

2022. aasta kevadel valminud hoone.

Property info

Property main info

Vaata Rukki tee 2 pakkumisi siit

Üürile anda lao-, tootmis- ja büroopinnad 2022. aasta kevadel valminud stock-office tüüpi hoones.

Hea logistilise asukoha tagab paiknemine vahetult Tallinn-Tartu maantee ääres, Tallinna südalinnast vaid 12 km kaugusel.

Kogu hoone maht on ligi 5730 m² ja on võimalik jagada väiksemateks boksideks suuruses 96 – 830 m². Bokse saab omavahel ka kokku ehitada, võimalik on vahekorruste ja vaheseinte lisamine. Hoone eskiisi leiate hoone plaanide alt.

Igal boksil on maaga tasapinnas tõstväravad mõlemal küljel. Tõstvärava kõrgus võimaldab veoautoga hoonesse sisse sõita. Põranda kandevõime on 5 t/m² ning lae kõrgus fermideni 6 meetrit. Hoone rajatakse kõiki kaasaegseid nõudeid järgides ning valmivad äripinnad saavad olema tänapäevaste sisekliima ja muude tehniliste lahendustega. Hoonesse paigaldatakse gaasiküte.
Maja ette on planeeritud parkla töötajatele ja klientidele ning kauba laadimiseks on eraldi ala hoone tagaküljel.

Ruumides on seintel katmata betoon, laes puidust talad. Rõhku on pandud kvaliteedile ja mugavustele. Suurematel pindadel on eraldi sissepääsuga esindus/kontor, riietus- ja pesuruumid.
Teie ettevõtte paremaks silmapaistmiseks saab paigaldada hoone esinduslikule fassaadile loomulikult ka firma logo, mis paistab hästi Tartu maanteele kui ka Jüri ringile.

ASUKOHT:
Tänu oma asukohale Tallinna ringtee ja Tartu mnt ristumiskohas jäävad kõik põhimaanteed ja Tallinna kesklinn kõigest 10-minutilise autosõidu ning Muuga ja Paldiski sadamad 30 minuti kaugusele. Rae vallas, kus Jüri tehnopark asub, elab üle 13 000 inimese ning elanike arv kasvab pidevalt. Olemas on ka hea ühistranspordi ühendus Tallinnaga.

Huvi korral annan meeleldi lisainformatsiooni ja korraldan objekti külastuse!