Ringtee Äripark - Suurvälja tee 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Ringtee Äripark – Suurvälja tee 5

Suurvälja tee 5, Vaela, Harju maakond, Eesti

Ringtee Äripark – Suurvälja tee 5

Suurvälja tee 5, Vaela, Harju maakond, Eesti

Logistika tuiksoonel!

Property info

Property main info

Vaata Suurvälja tee 5 üüripakkumisi siin

Ringtee Äripargi Stock-Office’i esimene etapp Suurvälja tee 5, mis valmis 2022. aastal, asub vahetult Tallinna Ringtee ääres!

Suurvälja tee 5 äripinnad on mõeldud ettevõtetele, kes peavad oluliseks väga head ühendust Tallinna ringteega.

Hoonesse on planeeritud ruumid vahemikus 600m2 kuni 5000 m2. Hetkel on võimalus luua ruumilahendus vastavalt kliendi vajadusetele. Paindlik kontseptsioon annab võimaluse ühe katuse alla tuua nii lao, tootmise, kontori kui ka esindusruumid.

Ringtee Äripargi piirkond asub vahetult Tallinna lähiümbruse logistilises keskpunktis. Lähedal asuvad mitmed kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted: Maxima logistikakeskus, Uponor, Hansaplant, Kiili Betoon. Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Naabruskonnas kiirelt arenevad ja kasvavad Järveküla, Kangru, Kiili ning Uuesalu elamualad, kus elab täna enam kui 5000 inimest. Nende lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna. Rajatud kergliiklusteed annavad võimaluse kohalikel elanikel jõuda äriparki autovabalt – jala või jalgrattaga.

Tallinna ringtee ristub Eesti siseste põhimaanteedega ja ühendab Paldiski ning Muuga sadama kaubateid. Siit liigub 2019. aasta Maanteeameti uuringu andmetel päevas keskmiselt läbi üle 15 000 auto. Areng piirkonnas jätkub kindlasti aktiivselt, kuna siit on võrdselt 16 km kaugusel Peterburi maantee, Via Baltika ja Tallinna kesklinn. 

Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad võimaldab paigutada ettevõtete logo ning reklaamid suure liiklustihedusega maantee äärde.

Hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Võta ühendust ja too enda ettevõte Tallinna ringtee äärde nähtavale kohale!