Park Tondi - A. H. Tammsaare tee 56 - RE Kinnisvara

Property Intro

Park Tondi – A. H. Tammsaare tee 56

A. H. Tammsaare tee 56, Tallinn, Eesti

Park Tondi – A. H. Tammsaare tee 56

A. H. Tammsaare tee 56, Tallinn, Eesti

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Park Tondi – A. H. Tammsaare tee 56 üüripakkumisi siin

2023. aasta alguses valmib Kristiines uue ajastu A-klassi büroohoone Park Tondi ärikvartalis.

Tammsaare 56 saab keskse asukoha A. H. Tammsaare tee äärde, mis tagab suurepärase nähtavuse ja ligipääsetavuse. Lähedal on spordiklubid, toidupood ning toitlustuskohad. Sellest hoolimata on võimalik nautida vaikust ja loodust ümbritsevas pargis. Ilusa ja soojema ilmaga saab aknast või katuseterrassilt jälgida Tondi Tennisekeskuse tenniseturniire.

7-korruselises büroohoones on üüritavat pinda ca 6500m². Parkimiskohti, millest enamus asub maa-alusel korrusel, saab olema ligi 200. Bürookorruse suuruseks on ca 1000m² ja seda saab jagada kuni 5 bürooks.

Büroode ruumid on avarad, kõrgete lagede ja suurte akendega. Õhku on palju, kuna ventilatsioon saab olema tavapärasest võimsam ja aknad jäävad avatavaks.
Efektiivsed ja paindlikud ruumiplaneeringud koos ristkasutatavate nõupidamisruumidega annavad eelise ruumi kasutuse optimeerimisel.

Alternatiivsete transpordivõimaluste soodustamiseks luuakse elektriautode- ja tõukerataste laadimispunktid. Jalgrattaga liikujatele saab olema soe jalgrattaparkla koos riietus- ja pesuruumiga.

Arhitektuuriga, mis on detailideni läbimõeldud, tuleb kaasa uudne tehnoloogiakasutuse võimekus. A-energiaklassi hoonele omaselt madalad kõrvalkulud, mille tagab maaküte ja nutikas automaatika.

Hoone A-energiaklass ja nutikas automaatika tagavad madalad kõrvalkulud.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.