Triumph Plaza - Narva mnt 7 - RE Kinnisvara

Property Intro

Triumph Plaza – Narva mnt 7

Narva maantee 7d, Tallinn, Estonia

Triumph Plaza – Narva mnt 7

Narva maantee 7d, Tallinn, Estonia

Äripinnad südalinna märgilises ärihoones!

Property info

Property main info

Vaata Narva mnt 7 pakkumisi siit.

Triumph Plaza, Narva mnt 7 asuv äri- ja eluhoone on kujunenud Tallinna südalinna üheks silmapaistvamaks maamärgiks. 

Triumph Plaza on ideaalne koht ettevõtetele, kes otsivad esinduslikkust ja kõrgklassi töökeskkonda. 1980. aastal ehitatud ning 2006. aastal täielikult renoveeritud hoone võlub oma kolme torni ja suursuguse klaasfassaadiga, muutes selle pilkupüüdvaks ja meeldejäävaks.Tänu erinevate suuruste ja hinnaklassidega büroopindadele, mida hoone pakub, leiab iga ettevõte siit endale sobiva pinna, olgu tegemist alustava firma või juba turul tuntud nimega.

Ööpäevaringne mehitatud valve, videovalve ja kõrgtasemel kommunikatsioonid on mõned näited sellest, kuidas Triumph Plaza tagab turvalisuse ja mugavuse oma üürnikele. Hoone pakub mitmekülgset elustiili, alates esimesel korrusel asuvatest kauplustest, restoranidest ja iluteenustest kuni eksklusiivsete korteriteni, mille akendest avanevad hingematvad vaated Tallinna südalinnale, ajaloolisele vanalinnale ja mereni. 

Triumph Plaza asub strateegiliselt täiuslikus asukohas – südalinna tuiksoonel, mis võimaldab igast asukohast mugavat ligipääsu ühistranspordiga, mille peatused asuvad paari sammu kaugusel. Võimalik on ligi pääseda ka autoga – parkida on võimalik kolmekorruselises sisehoovi parkimismajas ning lähedal asuvates avalikes parklates.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!