Maakri HUB - Maakri 23a - RE Kinnisvara

Property Intro

Maakri HUB – Maakri 23a

Maakri 23a, Tallinn, Eesti

Maakri HUB – Maakri 23a

Maakri 23a, Tallinn, Eesti

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Maakri HUB üüripakkumisi siin

Alates 2022. aasta sügisest on võimalik üürile võtta kaasaegne büroo põhjaliku uuenduskuuri läbinud ärihoones Tallinna südalinnas.

2000. aastal ehitatud 14-korruseline büroohoone Tallinna südalinnas on tuntud kui Postimehe Maja. 2021. aasta kevadel alustatakse hoone põhjalike renoveerimistöödega, mille käigus uueneb nii hoone välisilme kui ka siseviimistlus, tehnosüsteemid jms. Uueväärseks muutuvale hoonele lisandub ka 3 korrust ja selle nimeks saab Maakri HUB.

Maakri HUB on pilkupüüdev 17-korruseline büroomaja Tallinna südalinna keskses ärirajoonis asuvas kõrghoonete grupis, kuhu kuuluvad veel Maakri kvartal, Tornimäe Ärikeskus, Skyon, SEB, Luminori ja LHV Panga peahooned ning äriklassi hotellid Radisson ja Swissôtel.

Maakri HUB pakub kõikidele üürnikele soodushinnaga parkimiskohti Liivalaia 53 asuvas Stockmanni parkimismajas, mis asub vahetult hoone kõrval ning millest on ärihoonesse otseligipääs. Lisaks on Maakri HUB sissepääsu kõrval lühiajaliseks parkimiseks kohad külalistele.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Maakri HUB pakub üürnikele kõrvalkulude fikseerimist tasemel 1.98 €/m², mis võimaldab üürnikel maksimaalse täpsusega prognoosida kulusid ning tagab, et üürikulud ei oleks terve üüriperioodi vältel suuremad kui algselt arvestatud. Kõrvalkulud sisaldavad järgmisi teenuseid: veevarustus, kanalisatsioon, elektrienergia, küte, üldpindade koristustasu, prügivedu, väliterritooriumi korrashoid, tehnoseadmete hoolduskulu, halduskulu.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.