Loomemaja - Niine 11 - RE Kinnisvara

Property Intro

Loomemaja – Niine 11

Niine 11, Tallinn, Estonia

Loomemaja – Niine 11

Niine 11, Tallinn, Estonia

Tule kujunda ise omale sobiv pind!

Property info

Property main info

Vaata Niine 11 pakkumisi siit.

Põhja-Tallinnas, Niine tänaval on üürile anda kõrgete lagedega äripinnad. 

Põhja-Tallinna südames, Niine tänaval asuv Loomemaja pakub ainulaadset võimalust üürida kõrgete lagedega äripindu. 9-korruseline, 2008. aastal renoveeritud hoone asub strateegiliselt mugavas asukohas, kust Kesklinna jõudmine autoga võtab vaid ligikaudu 5 minutit, tagades suurepärase ligipääsu tähtsamatele suundadele.

Loomemaja on hoolikalt renoveeritud, rõhutades nii hoone ajaloolist väärtust kui ka tänapäevaseid mugavusi. Äripinnad on heas korras, võimaldades uutel üürnikele kohest sissekolimist ja tegevuse alustamist. Hoones on lift, mis muudab korruste vahel liikumise mugavaks, ning tööpäevadel on kohapeal administraator, kes aitab lahendada igapäevaseid küsimusi ja tagada sujuva töökorralduse.

Loomemajas on võimalus üürida eraldi ruumi suuremate ürituste ja koosolekute korraldamiseks, pakkudes paindlikkust ja mugavust erinevate sündmuste läbiviimiseks. Hoone hoovis on üürnike jaoks markeeritud parkimiskohad ning maja ees tasuta parkimisvõimalus külastajatele ja klientidele, tagades mugava ligipääsu hoonele.

Loomemaja on juba tunnustatud mitmete edukate idufirmade, ilusalongide ja tantsustuudio poolt, mis näitab, et see on sobiv keskkond mitmesugustele ettevõtetele. Iga äripind on kohandatav vastavalt üürniku soovidele, pakkudes paindlikkust ja võimalusi äri kasvatamiseks.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.