Treiali 2/4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Treiali 2/4

Treiali 2/4, Tallinn, Estonia

Treiali 2/4

Treiali 2/4, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Treiali 2/4 pakkumisi siit.

Mõigu Tehnopargis asuv Treiali 2/4 Ärimaja sihtgrupp on eelkõige ettevõtted, kes tegelevad kaubandusega/teenuste pakkumisega ning vajavad lisaks kontoripinnale ka oma laopinda.

Kõnealune Ärimaja on 3-korruseline komplekshoone, kogupindalaga ca 8800 m². Hoones on kaasaegsed tehnokommunikatsioonid, ööpäevaringne sissepääs ning madalad küttekulud tagab õhksoojuspumpade ja gaasikütte olemasolu. Samuti on hoones kaks kaubalifti mõõtmetega 2 x 2 m, kandejõuga 1500 kg ja 2 x 3 m / kandejõuga 2500 kg, mis toimetab kaubad euroalustega muretult ka maja keldrikorruse ja 2. korruse ladudesse.

Mõigu Tehnopark on Tallinna Kesklinnale lähim kompaktne ja suurepärase asukohaga äripiirkond, asudes 1 km kaugusel linnapiirist ning lennujaamast ca 2-3-minutilise autosõidu kaugusel. Hoone juures on tasuta parkimine – kokku 78 parkimiskohta.

Tallinna vahetus läheduses on Mõigu – Peetri piirkond kujunenud viimaste aastate jooksul Tallinna lähiümbruse kiiremini arenevaks ning suurimaks äri- ja tööstuspiirkonnaks. Siin on kanda kinnitanud mitmed tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused, kauplused, laod ja tootmishooned.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!