Kesk tee 8 / Kesk tee 8a - RE Kinnisvara

Property Intro

Kesk tee 8 / Kesk tee 8a

Kesk tee 8, Jüri, Harju County, Estonia

Kesk tee 8 / Kesk tee 8a

Kesk tee 8, Jüri, Harju County, Estonia

LEED Gold sertifikaat ning A-energiaklass

Property info

Property main info

Vaata Kesk tee 8 / Kesk tee 8a pakkumisi siit

Üürile anda äripinnad uues energiasäästlikus LEED sertifikaadi ja A-energiaklassiga hoones Jüri Tehnopargis aadressil Kesk tee 8 / Kesk tee 8a.

Hoone ehitus algab peale üürilepingu sõlmimist. Kogu hoone maht on 4495 m². Võimalik on rajada kõik ühes lahendus – üüripinnale on planeeritud lao-, büroo- ning vajadusel ka kaubandusruumid. Hoone ehitatakse peaaegu postivabana. Üürnikel on võimalus kaasa rääkida ruumide planeeringu, suuruse ning siseviimistluse osas. Hoone eskiisi leiate galeriist. Esimesele korrusele on planeeritud laod, müügisaalid ning olme- ja abiruumid. Teisele korrusele on planeeritud büroopinnad – kabinetid ja koosolekute ruumid.

Hoonele on planeeritud maaga tasapinnas asetsevad tõstuksed, mille asukohad ja arv sõltub kliendi vajadusest ning mille kõrgus võimaldab veoautoga hoonesse sisse sõita. Laopinna vaba ladustamise kõrgus on kuni 6,5 meetrit. Maja ette on planeeritud parkla töötajatele ja klientidele ning kauba laadimiseks on eraldi ala hoone tagaküljel. Hoone esinduslikule fassaadile saab paigaldada välireklaami, mis paistab hästi Tartu maanteele.

Hoone rajatakse kõiki kaasaegseid nõudeid järgides ning valmivad äripinnad saavad olema tänapäevaste sisekliima ja muude tehniliste lahendustega. Hoonet köetakse kaugküttega. Hoonele taotletakse LEED sertifikaat (Leadership in Energy and Environmental Design), mis on rahvusvaheliselt kõige laialdasemalt tunnustatud ja kasutatusel olev „rohelise“ ehitise programm.

ASUKOHT
Jüri Tehnopark on esimene kaasaegne lao- ja tootmishoonete kompleks Eestis. Tänu oma asukohale Tallinna ringtee ja Tartu mnt ristumiskohas jäävad kõik põhimaanteed ja Tallinna kesklinn kõigest 10-minutilise autosõidu ning Muuga ja Paldiski sadamad 30 minuti kaugusele. Rae vallas, kus Jüri Tehnopark asub, elab üle 23 500 inimese ning elanike arv piirkonnas kasvab pidevalt. Olemas on ka hea ühistranspordi ühendus Tallinnaga.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse.