R2 Stock - Roosivälja tee 1 - RE Kinnisvara

Property Intro

R2 Stock – Roosivälja tee 1

Roosivälja tee 1, Soodevahe, Harju maakond, Eesti

R2 Stock – Roosivälja tee 1

Roosivälja tee 1, Soodevahe, Harju maakond, Eesti

Uus stock-office-tüüpi hoone Lasnamäel!

Property info

Property main info

Vaata Roosivälja tee 1 äripindade pakkumisi siin

Pilkupüüdva arhitektuuriga R2 Stock on kahekordne ladu-kontor-esindus tüüpi ärihoone, mille esimesel korrusel asuvad esinduslikud kaubandus/teeninduspinnad, tagapool laopinnad ning hoone teisel korrusel erineva suurusega büroopinnad.

Hoone asub Lasnamäe väljakujunenud äripiirkonnas ja  valmib 2025. aasta veebruaris. Hoonesse on planeeritud äripinnad suurusega 340 m2 – 2000 m2. Lao-, kaubanduse- ja kontoripinna ühendamine ehk kolm ühes lahendus säästab aja-, logistika-, kommunikatsiooni- ning tööjõukulusid.

R2 Stock asub Tallinna lennujaama ja COOP logistikakeskuse vahelisel alal, jäädes silma kõigile, kes liiguvad mööda liiklustihedat Suur-Sõjamäe tänavat. Tänu suurepärasele asukohale on tagatud kiire ja mugav ühendus kesklinna, Peterburi maantee ja Tallinna ringteega. Ümbruskonnas tegutseb suur hulk tuntuid tootmis- ja kaubandusettevõtteid.

Esimesel korrusel asuvad erineva suurusega kaubanduspinnad on eraldi sissepääsuga ja klaasfassaadiga Suur-Sõjamäe tänava poole. Laopindade lae kõrgus fermini on 9,2 meetrit. Laoruumi põranda koormustaluvus on 6000 kg/m2. Laopindadele on ligipääs tõstandukse kaudu maja tagumises osas asuvalt laadimisalalt, mis on ligipääsetav ka poolhaagisega veoautoga. Ukse mõõtmed on 4,2 m x 4,0 m (kõrgus x laius). Hoone teisel korrusel asuvad büroopinnad.

Pimedal ajal kaunistavad fassaadi valguslahendused ning seal tegutsevate ettevõtete LED reklaamid. Parkimine töötajatele ja klientidele on tagatud kinnistul (60 parkimiskohta).

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!