Peterburi tee 49 - RE Kinnisvara

Property Intro

Peterburi tee 49

Peterburi tee 49, Tallinn, Estonia

Peterburi tee 49

Peterburi tee 49, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Peterburi tee 49 pakkumisi siit.

Pakume erineva suurusega ning erinevate lahendustega äripindasid nii suur- kui ka väikeettevõtetele. Hoone asub Kesklinna lähedal ning on hea juurdepääsuga nii bussi, trammi kui ka raskeveokitega. See on tõeline pärl ettevõttele, kes väärtustab suurepärast logistilist asukohta ning head nähtavust.

Hoone on jaotatud kaheks: Büroopindadeks ja laopindadeks. Bürood paiknevad kolmel korrusel ja on üldiselt varustatud sundventilatsiooniga. Osades ruumides on olemas ka konditsioneerid. Hoones olevaid ruume köetakse elektriradiaatorite ning õhksoojuspumpadega. Planeeringult on kõik ruumid erinevad. Majas on nii avatud kui ka kabinetsüsteemiga pindasid. Lisaks büroole on majas pakkuda erineva suurusega laopinda. Osadel ladudel toimub laadimine maast ja osadel on laadimissillad. Lao kõrgused jäävad vahemikku 4,5 meetrit kuni 10 meetrit. Ligipääs hoonele on ööpäevaringne.

Parkimine on hoone kinnistul tasuta. Hoone läheduses asuvad trammi- ja bussipeatused ning ühendus erinevate linnaosadega on väga hea.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!