Liiva keskus - Liivalao 11 ja 14 - RE Kinnisvara

Property Intro

Liiva keskus – Liivalao 11 ja 14

Liivalao 11, Tallinn, Estonia

Liiva keskus – Liivalao 11 ja 14

Liivalao 11, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Liiva Keskuse pakkumisi siit.

Liiva Keskus pakub mitmekülgseid lao- ja kontoripindasid nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele.

Selles kaasaegses kompleksis on 5300 m² suurune terminalihoone ja 44 000 m² pealadu ning peagi valmiv 18 000 m² sisepinnaga kõrge laohoone. Lisaks leiab kompleksist erineva suurusega väiksemaid laohooneid ning eraldiseisva, kvaliteetsete büroopindadega kontorihoone.

Liiva Keskuse peamine väärtus peitub selle asukohas – vaid 5 km kaugusel Tallinna Kesklinnast ja 7 km kaugusel Tallinna ringteest, aadressidel Liivalao 11 ja 14. Töötajatele on tagatud mugav ligipääs tänu läheduses asuvale ühistranspordipeatusele (300 m), samuti on logistikakeskusel otseliin raudteeühenduse näol, pakkudes hoone sees vagunite laadimisvõimalust.

Liiva Keskuse heaks boonuseks on turvalisus ja töökeskkonna kvaliteet, mistõttu on keskus varustatud nii tehnilise, mehitatud kui ka videovalvega. Pindade ja kinnistu hooldus on läbimõeldud ja viidud väga kõrgele tasemele, tagades sellega teie ettevõtte vajadustele vastava usaldusväärse baaspunkti. Teame, et iga äri on ainulaadne ning seepärast on saadaval ka kohandatud lahendused: alates väliplatsi vajadusest kuni eri kütterežiimi ja spetsiifiliste sisetingimusteni.

Kui Teile asukoht sobib võtke kindlasti ühendust ja proovime leida sobiva lahenduse!