Laki 6 - RE Kinnisvara

Property Intro

Laki 6

Laki 6, Tallinn, Estonia

Laki 6

Laki 6, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Laki 6 pakkumisi siit

Laki ja Värvi tänavate elava ristmiku ääres asuvad 2018. aastal valminud stock-office-tüüpi äripinnad, kus igale ettevõttele leidub sobiv lahendus. 

Esimesel korrusel asub privaatne sissepääs koos avarate vitriinakendega, mis on ideaalsed kaubanduspinnaks või müügisaaliks, pakkudes samal ajal võimalust kasutada ruumi ka ladustamiseks. Tõstväravaga sissepääs hoone tagant võimaldab mugavat ja sujuvat kaupade vastuvõttu ja väljastamist. Samuti on esimesel korrusel tualettruum ja dušš.

Igal boksil on:
– Maast laeni vitriinaknad
– I korruse lae kõrgus – 4 m
– Tõstvärava mõõtmed – 3 m x 3,5 m
– Vesipõrandaküte, sundventilatsioon, jahutussüsteem
– Ruumidesse ja territooriumile ligipääs 24H
– Prognoositavad kõrvalkulud ca 1,7 €/m² aasta keskmisena
– Reklaamid hoone fassaadile
– Töötajatele ja klientidele tasuta parkimine ümber maja

Lisaks saame juurde pakkuda ka bürood hoone teisel korrusel alates 30 m². Seal asuvad stiilsed ja valgusküllased bürooruumid, mis on kujundatud toetamaks teie ettevõtte administratiivset ja juhtimistegevust. Ruumid pakuvad piisavalt privaatsust ja rahu keskendumiseks, samas kui ühine asukoht loob võimaluse võrgustiku laiendamiseks ja sünergiaks naaberettevõtetega.

Kogu hoone on varustatud kaasaegsete mugavustega, et tagada teie ettevõtte sujuv toimimine. Me mõistame, et ettevõtte vajadused võivad ajas muutuda, seega pakume paindlikkust ruumide kohandamisel just teie vajadustele vastavaks. Ükskõik, kas vajate ruumi laiendamiseks, oma brändi esitlemiseks või lihtsalt keskse asukohaga, hästi varustatud tööruumi – Laki 6 ärimajas on see kõik olemas.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!