Kesk tee 36 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kesk tee 36

Kesk tee 36, Aaviku, Harju maakond, Eesti

Kesk tee 36

Kesk tee 36, Aaviku, Harju maakond, Eesti

Uued lao-, tootmis- ja kontoripinnad Jüris.

Property info

Property main info

Vaata Kesk Tee 36 pakkumisi siit

Kesk tee 36 ärihoone on valminud 2020. aastal ning pakub suurepärast logistilist asukohta vahetult Tallinn-Tartu maantee ääres, vaid 12 kilomeetri kaugusel Tallinna südalinnast. See asukoht tagab sujuva juurdepääsu pealinna keskustele ja ülejäänud Eestile, muutes selle ideaalseks baasiks logistika- ja tootmisettevõtetele.

Hoone on jaotatud kaheks funktsionaalseks korruseks: esimene korrus hõlmab lao- ja tootmisruume kokku 5000 m² netopinnaga, millest 2000 m² on ettenähtud laopinnaks. Teine korrus on büroopindadele, pakkudes funktsionaalseid ja kaasaegseid tööruume, mis on kohandatud ettevõtte vajaduste järgi. Lisaks on võimalik pindasid veelgi isikupärastada vahekorruste ja vaheseintega, vastavalt vajadusele.

Pakkuda on eri suurusega lao- ja tootmispinnad vahemikus 97,2 – 541,9 m², mida saab kohandada vastavalt ettevõtte spetsiifilistele vajadustele. Suurematel pindadel on esinduspind esimesel korrusel ning mugavad kontoriruumid teisel korrusel koos privaatsete sissepääsudega, riietus- ja pesuruumidega.

Lao- ja tootmisruumid on avarad, 7 meetri kõrguste lagedega, mis võimaldavad ohtralt ruumi ja paindlikkust paigutuse osas. Põranda kandevõime 5 t/m² võimaldab raskete seadmete ja varude hoidmist ning seintes katmata betoon koos puidust taladega laes loovad tööstusliku, kuid kvaliteetse atmosfääri. Kõrged laouksed võimaldavad hõlpsalt kaubikuga sisse- ja väljasõite ning on sobivad ka kõrgete riiulite paigaldamiseks.

Kesk tee 36 ärihoone on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes otsivad paindlikke, kaasaegseid ja strateegiliselt paiknevaid lao-, tootmis- või büroopindu. Ühendades kvaliteedi, ruumikuse ja suurepärase asukoha, on see äripind valmis toetama teie ettevõtte kasvu.

Võtke meiega ühendust, et leppida kokku hoone külastus ja arutada läbi teie vajadustele vastav äripinna lahendus.